WHATANNAWEARS X AUSSIE #badzbardziejAUSSIE KONKURS

To już dziś !!! Moja największa niespodzianka dla Was! W końcu mogę ogłosić najlepszy KONKURS w całej historii mojego bloga. Jak wiecie, kilka dni temu dowiedziałam się, że marka Aussie razem z blogerką Jestem Kasia sprawi, że moja podróż na Bali będzie jeszcze lepsza i prosto z Bali zamiast do Polski polecimy do Australii. Moja radość nie miała granic, ale… dla mnie to kolejna podróż, którą mogę za pomocą mojego „okna na świat”, jakim są moje kanały social media Wam przybliżyć i zabrać Was tam, choćby wirtualnie. No właśnie, wirtualnie… Dla mnie to za mało. Dlatego… Pomyślałam, że…. ale poczekaj! Zanim Ci wszystko opowiem, usiądź spokojnie albo przytrzymaj się barierki, ta wiadomość naprawdę może zwalić z nóg, bo najpierw chciałabym Ci coś powiedzieć.

bali2-foto

Ostatnie pięć lat tutaj to szeroko pojęte rozwijanie tego miejsca. Bo jak wiele z Was już wie, blog to nie tylko zdjęcia szmatek i zagwostki z cyklu „nie mam w co się ubrać”. Na początku prowadzony, równolegle z pracą na etacie, po 3 postanowiłam, że chce rozwinąć to miejsce, bo daje mi ono niezwykle wiele energii. Wszystko, co do tej pory osiągnęłam, zawdzięczam Wam. Gdyby nie Wy nie byłoby What Anna Wears. No może mój blog by istniał, ale to dzięki Wam tak prężnie funkcjonuje i się rozwija. Wy napędzacie mnie, mnie do działania i jesteście nieustannym źródłem mojej inspiracji. Podsyłacie pomysły, motywujecie, a często również wspieracie. Zawsze, nawet w natłoku największych zajęć i zmęczenia staram się mieć z Wami kontakt, poprzez bloga, facebooka Instagrama czy Snapchata. Wiem, że każdy lubi co innego, więc staram się dotrzeć do każdego z Was. Ten kontakt z Wami uwielbiam, często, zamiast odpisać na ważnego służbowego meila, wole odpisać na Wasze komentarze, to one są dla mnie najcenniejsze. Dziękuje Wam za te wspólne chwile tutaj, za każdy komentarz, lajka czy subskrybcje. Za każde miłe słowo w moim kierunku i dobrą energię.

konkurs

Wiem, że uwielbiacie nasze podróże i aktywność fizyczną podobnie jak ja. Wiem też, że wiele z Was marzy o tym, żeby dołączyć do jednej z tych podróży i przeżyć przygodę życia.
Cały czas główkowałam, jak mogłabym ulepszyć Wasze plany i kiedyś zabrać w naszą podróż choć jedną z Was… i wiecie co??? TERAZ WŁAŚNIE NASTAŁ TEN MOMENT!
To właśnie jest moja niespodzianka dla Was!!! Razem z marką Aussie, która jak już wiecie, uwielbia „ulepszać” plany innych, postanowiłam, że sprawimy, że to, co lubisz robić aktywnego na wakacjach najbardziej, tym razem masz szanse zrobić razem ze mną na BALI!

bali2

 

Czyli…
MAM DLA WAS KONKURS  W KTÓRYM MOŻECIE WYGRAĆ PODRÓŻ MARZEŃ ZE MNĄ!

To, co musisz zrobić?

Pokazać mi  jak aktywnie spędzasz czas na wymarzonych wakacjach, a ja z marką Aussie sprawimy, że to co lubisz robić najbardziej, zrobisz na BALI razem ze mną!
Wstaw na instagram lub facebook zdjęcie albo filmik i odpowiedz na pytanie lub wstaw komentarz na blogu opatrz je hashtagiem #badzbardziejAussie #travelWithWhatannawears i oznacz @whatannawears oraz @hollycow ( na fb) bądź @hollycowartoftraveling na Instagramie

O wygranej decyduje praca konkursowa wraz z opisem

Postaraj się, bo naprawdę jest warto! :)Razem z Aussi zabierzemy Cię na Bali na tydzień niesamowitych przeżyć i poddaniu się różnym ciekawym wyzwaniom na BALI. W terminie 12 – 22.05.2016 . (pobyt na miejscu 13 – 21.05.2016) Pamiętaj, że musisz mieć ukończone 18 lat i zapoznać się z regulaminem. I tym razem z racji tego, że największą grupą obserwatorów są kobiety, konkurs tylko dla czytelniczek.
Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na Ciebie na BALI !!!

REGULAMIN ZNAJDZIECIE TUTAJ

KONKURS WYGRAŁA KATARZYNA STĘPIEŃ

82887b3614d3472d48faf755a80a7b43

IMG_4918male
c5a776da356c6c73b000d2550472973f
Bali123
Wasze prace były naprawdę fantastyczne i długo zajęło mi sprawdzenie wszystkiego i znalezienie właściwego klucza przy wyborze jednej z Was. Doradziłyście mi, żeby z wyborem kierować się sercem i tak właśnie zrobiłam. Przeczytałam wypowiedz Kasi poczułam, że to ona! Potem rozmowa telefoniczna utwierdziła mnie tylko w tym przekonaniu. Kasia marzy o bieganiu, ot tak po prostu… Więc razem z Aussie sprawimy, że będzie mogła to zrobić właśnie ze mną na Bali. Daje tyle dobra innym, że teraz czas, aby do niej wróciło. Kasia Stępień widzimy  się już za tydzień!
Jeszcze raz z całego serca dziękuje Wam za Wasze zaangażowanie! I już wiem, że teraz będę organizować konkursy tylko z takimi nagrodami dla Was !