AMERICAN ROAD TRIP

Moi drodzy ta wyprawa to nasz największy podróżniczy projekt w tym roku. To marzenie nie tylko wielu z Was, ale również i nasze.

Ameryka pełna jest osobliwości, które mam nadzieję będzie nam dane zobaczyć i dzielić te chwilę  z wami.

Zobaczymy wszystkie twarze USA !

AMERICAN ROAD TRIP: 5.09-22.09.2016

California-Nevada-Arizona-Meksyk

Naszą przygodę zaczynam od Los Angeles następnie ruszamy w drogę przez Malibu malowniczą trasą drogi nr. 1 wzdłuż wybrzeża. Odwiedzimy San Frnacisco, gdzie zobaczymy słynny most Golden Gate oraz plażę Ocean Beach.  Spędzimy noc w namiotach przy słynnym jeziorze Lake Tahoe . Wynajętymi busami przejedziemy całą Kalifornie, z dołu do góry, odwiedzimy Nevadę, Arizonę, wpadniemy nawet do Meksyku na jedną noc.

Ameryka stworzona jest do długich podróży samochodem, te bezkresne przestrzenie, doskonałe drogi, krajobrazy znane z wielu filmów sprawiają, że wielu ludzi marzy o przeżyciu swojej przygody w USA właśnie w ten sposób. Taki amerykański film drogi daje szanse zobaczyć jak najwięcej. Oferujemy udział w niesamowitym projekcie, unikalny program, w którym odbędziemy road trip busami po tym imponującym kraju. Wynajętymi busami przejedziemy całą Kalifornie, z dołu do góry.

Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu.  To naprawdę niepowtarzalna okazja aby zobaczyć wszystkie miejsca, które do tej pory znaliśmy tylko z filmów. Jeśli chcecie przeżyć z nami swój własny amerykański film drogi to zapraszam po więcej szczegółów na stronę:

 WWW.HOLLYCOW.PL

047c69dfeb390abbeea172f07e4cc4b8

P

Maksymalna ilość uczestników: 18 + 2 (organizatorów)
Minimalna ilość uczestników: 10 + 2 (organizatorów)
Transport: W opcji 1 bus 15 os. (dla max. 12 os.) lub opcja 2 busy 15 osobowe (dla max. 10 osób każdy)
Zakwaterowanie: preferujemy pary, ale mamy też miejsca dla singli.
Wyżywienie: program nie obejmuje wyżywienia, w domu w LA mamy dostęp do kuchni, więc możemy samodzielnie przygotowywać śniadania i ewentualnie kolacje.
Termin: 5.09-22.09.2016
Wymagania: ukończone 18 lat, znajomość angielskiego w podstawowym stopniu, zgłoszenia przyjmujemy tylko od osób posiadających ważne wizy do USA. Czynne prawo jazdy kategorii B będzie atutem, gdyż pojazdy w trakcie tripu prowadzimy sami.
Przelot: pomagamy w wyszukaniu najtańszych połączeń do USA, bilet wykupujecie samodzielnie, w przypadku braku możliwości wykupienia biletu samodzielnie, skierujemy Was do sprawdzonego agenta IATA, który Wam pomoże. Cena przelotu nie jest uwzględniona w cenie programu.

Koszt programu: 1925$/osoba + przelot w dwie strony do Los Angeles (LAX)

usa
tumblr_static_palm-streets-of-beverly-hills-in-hollywood-usa-1600x1066
tumblr_nb2j1zggdO1sifu07o6_1280
beach
tumblr_macgy4Clik1rfjubbo1_500
hollywood