TAJLANDIA / KAMBODŻA JESIEŃ 2016

Kochani nasz wyjazd do Tajlandii zbliża się wielkimi krokami. Moja ekscytacja sięga zenitu bo już minęło bardzo dużo czasu od mojego pobytu w tym pięknym miejscu. Kolejna okazja do odkrywania pięknych zakątków rajskich wysp i nocnego życia Bangkoku. Już teraz zapewnijcie sobie słoneczną jesień i koniecznie dołączcie do nasze wyprawy !

tajlandia3

ODWIEDZANE MIEJSCA

Bangkok – tego miasta nie trzeba przedstawiać nikomu, prężna i dynamiczna metropolia, pełna nieprawdopodobnych miejsc i ludzi.

Siem Reap – miasto tuż obok legendarnego kompleksu świątyń Angkor Wat, prężnie rozwijający się ośrodek turystyczny.

Sihanoukville – to tam leżą najpiękniejsze plaże Kambodży, m.in. Otres Beach, niewątpliwe Kambodża ustępuje Tajlandii rozwojem infrastruktury, ośrodki turystyczne przy Otres Beach dopiero zaczynają powstawać, mimo wszystko warto odwiedzić te rejony.

Koh Chang – druga po Phuket, największa wyspa Tajlandii, w przeciwieństwie do zurbanizowanego Phuket, Koh Chang jest dziewicza, 80 procent wyspy to park Narodowy, cywilizacja istnieje tylko na wybrzeżu, nie ma wielkich resortów, atmosfera bardzo spokojna i Sielsk, a pobliskie wyspy Koh Maak i Koh Kood kusza swoją atmosferą bezludnej wyspy

tajlandia2

PROGRAM 16 DNIOWY

Bangkok – Siem Reap – Sihanoukville – Koh Chang – Bangkok

Termin: 28.10.2016 – 12.11.2016

Wszystkie miejsca na termin 28.10-12.11.2016 są już wykupione

Niedługo pojawi się termin dodatkowego jesiennego wyjazdu

tajlandia1

PRZELOT:

Przelot kupujecie we własnym zakresie, z naszej strony możecie liczyć na pełne wsparcie przy wyszukiwaniu najtańszych połączeń z Polski lub innych kierunków (np. Berlin, Londyn etc.) Posiadamy sprawdzone narzędzia do wyszukiwania lotów. W sytuacji gdy nie chcecie kupić biletu samemu z jakichkolwiek względów możecie również nas nas liczyć, wtedy do ceny biletu doliczamy jednak opłatę serwisową w wysokości 25 euro. Średnie ceny na loty do Bangkoku oscylują w okolicach 1500-2000 PLN, czasem jednak trafiają się promocje i można kupić bilet w cenie niższej, nawet o kilkaset złotych. Trzymamy rękę na pulsie i jeśli tylko pojawią się sensowne promocje poinformujemy Was.

tajlandia5

WIĘCEJ DOWIECIE SIĘ NA

HOLLYCOW