JAKI JEST #TWÓJPOWÓD DO TRENINGU – 4F

Powodów do aktywności fizycznej jest wiele! Da jednych celem jest szczupła sylwetka, dla drugich dobre samopoczucie i zdrowie. A Ty jaki masz swój powód ? Razem z marką 4F chcemy podkreślić, że tak naprawdę każdy powód jest dobry! ZACZNIJ, ALE TEŻ WYTRWAJ w swoich postanowieniach. To nie chwilowa moda, to Twój lifestyle.

Każda aktywność jest ważna, nie istotne co robisz i jak robisz. Ważne, że ROBISZ ! Pamiętaj, że jeśli wstałaś z kanapy to już wyprzedziłaś osobę, która nie zrobiła nic. Dziś przestaje się liczyć jaki sport uprawiasz . Ważny jest cel, a dróg do jego osiągnięcia jest wiele i każda jest właściwa. Każdy powód jest dobry, dlatego marka 4F chce poznać je wszystkie.

 

IMG_5961male

IMG_6419male
IMG_6177male

A w czym ćwiczyć ? Wiadomo, że dla nas kobiet istotne jest to w czym ćwiczymy. Tak samo jak codziennie się ubieramy chcemy dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Na siłowni czy treningu jest podobnie. Wiecie, że ja uwielbiam wszystkie kolorowe i energetyczne zestawy. Tym samym chcę zarazić Was 😉 Jednak oprócz samych wizualnych doznań liczy się dla mnie to by ubrania były zaawansowane technicznie oraz funkcjonalne. Tak właśnie jest z marką 4F, która zresztą wyposażyła mnie w niezbędną odzież na Killimandżaro (przeczytacie o tym tutaj)

Dzień zaczynasz, od porannej toalety…najważniejsze to wstać…wziąć wdech i wyjść z domu

4f-1

Pobiegać…porozciągać się…czy nawet wejść na drzewo i zrobić brzuszki.

4f-2

 W nowej kolekcji wiosna-lato 2016 znajdziemy głównie materiały szybkoschnące, oddychające i odprowadzające wilgoć. SUPER ! Punktem wyjścia dla opracowania wzorów, kolorystyki i krojów były fragmenty z morskich głębin, pęknięcia w strukturze skał i lodowców oraz maskujący kamuflaż fauny. Stylowi towarzyszy także morska kolorystyka, z odcieniami turkusu, kobaltu oraz odświeżającej mięty. Całość podkreślają elementy odblaskowe, spełniające dodatkowo funkcję zapewnienia bezpieczeństwa podczas aktywności sportowej.

 
4f-3
IMG_6223male
IMG_5932male
IMG_6342male
runing
LEGGINGS 4F BRA 4F HAT 4F SHOES 4F  BAG 4F BLOUSE 4F

Na koniec mam dla Was świetną wiadomość. Pokaż jaki jest #twojpowod do treningu dodaj zdjęcia lub film i weź udział w losowaniu nagród: voucherów do sklepów, koszulek technicznych oraz nagrody głównej –PODRÓŻY MARZEŃ”, którą umożliwi voucher na 15 000 złotych.