DEPILACJA W PODRÓŻY Z BRAUN

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o moim urodowym niezbędniku podczas podróży, który przygotowałam dla Was razem z marką BRAUN. O przygotowaniu ciała przed wakacjami i to jak o nie dbać w ich trakcie. Jednym z bardzo częstych pytań, które od Was dostaje jest depilacja w podróży. Myślę, że  chętnie z niego skorzystacie szczególnie, że wakacje zbliżają się wielkim krokami. Wiadomo, że każda z nas chcę wyglądać pięknie latem i przede wszystkim odsłonić, długo zakrywane przez zimę ciało. Zdecydowanie moją ulubioną częścią ciała są nogi, chyba to bieganie przynosi efekty 🙂 Dlatego nie wyobrażam sobie życia bez moich ukochanych krótkich sukienek i shortów. A ponieważ chodzę w nich praktycznie przez cały rok, muszę zwrócić szczególną uwagę na ich pielęgnacje. DEPILACJA to chyba największa zmora moich długich wyjazdów. Niestety nie zostałam obdarowana dużą odpornością na ból, więc wosk czy depilator nie były dla mnie. Naprawdę długi, długi czas stroniłam od tego typu urządzeń. Ale… po ostatnich miesiącach w podróży i codziennej walce z maszynką do golenia, postanowiłam, że muszę z tym skończyć raz na zawsze. To totalna strata czasu,a podczas wakacji, raczej nie chcemy go tracić. Postanowiłam się przemóc i jednak przetestować depilator Braun Silk-épil 9 SkinSpa.  Nie ukrywam, że nie jest to całkowicie bezbolesny zabieg, w końcu włoski są wyrywane,ale jest już dużo dużo lepiej.

IMG_5788

IMG_5618

Silk-épil 9 jest nie tylko  bardzo dokładnym depilatorem, ale również wodoodpornym. Szersza o 40% głowica depilatora usuwa więcej włosków za jednym ruchem, a dzięki technologii MicroGrip, grubsze dłuższe i głębiej sięgające pęsety chwytają włoski jeszcze bliżej skóry. Depilatorowi Braun Silk-épil, jest dużo skuteczniejszy niż wosk, bo usuwa 4 krotnie krótsze włosy. Dlatego, na szczęście, możesz cieszyć się dużo dłużej gładką skórą ( nawet do 4 tygodni).

ania-braun8
IMG_5617

Marka Braun łączy teraz dwa zabiegi: nową szczoteczkę złuszczającą i innowacyjną depilację, aby zapewnić najlepsze urodowe efekty i super gładką skórę, więc przy okazji postanowiłam również przetestować drugi produkt tej marki. Czyli szczoteczkę złuszczającą. Jest ona świetna, zwłaszcza po przyjeździe z wakacji.

braun-nogi

ANIA-BRAUN4

ania-braun1

PEELING

Nasz depilator ma jeszcze jedno zastosowanie! Oprócz depilacji możemy wykonać nim również peeling. Nowa szczoteczka do głębokiego złuszczania wykorzystuje soniczną technologię peelingującą. Dzięki 10 000 włóknom powierzchnia złuszczanej skóry jest jeszcze większa, natomiast ich trójkątny kształt znacząco wpływa na zmniejszenie problemu z wrastającymi włoskami. Do wyboru mamy dwie szczoteczki : do głębokiego złuszczania lub szczoteczkę do delikatnego peelingu ciała, która pozwala delikatnie usunąć martwy naskórek z wrażliwych obszarów, takich jak np. dekolt. A po wakacjach jest to bardzo wskazane.

IMG_7467

IMG_7466

IMG_7480

IMG_7483

TWARZ

Jako uzupełnienie codziennych zabiegów urodowych,  marka Braun także ma dostępny zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy – Braun Face. Jest to idealne urządzenie do zabiegu relaksującego po ciężkim dniu, czy pobudzającego, gdy dopiero zaczynamy. Nakładając ulubione mleczko do demakijażu nie musimy “bawić” się w waciki czy chusteczki. Braun Face w delikatny sposób przywróć czystość i blask skórze twarzy poprzez usunięcie makijażu i zanieczyszczeń 6x skuteczniej niż metodą ręczną. Dodatkowo wspomaga działanie naszych ulubionych kremów. Łatwo, szybko i przyjemnie. Dla mnie złuszczanie, to obowiązkowy punk mojej pielęgnacji skóry, zwłaszcza przed i po wakacjach.

IMG_7455

IMG_7435

IMG_7420

podwojne

IMG_7487

IMG_7432

Czyli właściwie nie musimy wychodzić z domu aby zafundować sobie kilka zabiegów Spa. To dla mnie szczególnie istotna kwestia, bo zaoszczędzam mnóstwo czasu. Mam nadzieję, że od teraz depilacja będzie mi się kojarzyła tylko z czymś miłym.

ania-pupa