WYGRAJ PODRÓŻ MARZEŃ – KONKURS!

Pamiętacie ostatni konkurs, w którym można było wygrać podróż z nami, czyli Holly Cow na Bali? Wiem, jak bardzo każdy z Was chciał wygrać ten konkurs. Wtedy mogłam zabrać jedną osobę, a w zasadzie tylko czytelniczkę. Długo o tym myślałam i stwierdziłam, że muszę zrobić wszystko co w mojej mocy, aby takie konkursy mogły pojawiać się jak najczęściej! I udało się!!!!!! Uwierzycie w to?

AKTUALIZACJA: Uwierzcie, że nie mogłam się już doczekać tego dnia, w którym będę mogła ogłosić, kto z Was będzie miał przyjemność pojechać w magiczną podróż na Bali! Udało się! To dzisiaj :). Jak zawsze przyjemnie jest przekazywać dobre wiadomości, chociaż zawsze pozostaje odrobina smutku, że nie mogę zabrać Was wszystkich. Przed nami jednak jeszcze wiele konkursów, w których każdy ma szansę wygrać  więc zapraszam do udziału! And the winner is… Monika Walczak!!! Ogromnie gratuluję zwyciężczyni i do zobaczenia!

bali2-foto
Dla wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzą naszą każdą kolejną wyprawę wspólnie z Factory AnnopolHolly Cow mamy coś specjalnego! Postanowiliśmy sprawić, aby Wasze marzenia o egzotycznej podróży spełniły się!!!! Po raz kolejny chcemy zabrać jedną osobę do naszego magicznego miejsca. Jedna osoba z grona moich czytelników, bo już nie musi być to czytelniczka, może to być również mężczyzna, który odwiedza WhatAnnaWears. O tak! Każdy ma szansę, o ile spełni konkursowe wymogi.

Przygodę życia możesz przeżyć już niedługo. Dajemy Ci taką możliwość! Startujemy z konkursem, w którym nagrodą jest…
WYCIECZKA… WYCIECZKA NA MAGICZNE BALI!

Czyż nie brzmi to wspaniale?
Zastanawiasz się, co musisz zrobić by dołączyć do naszej wyprawy? To proste!
Obejrzyj video i poznaj szczegóły.

WYGRAJ PODRÓŻ MARZEŃ DO...

TYLKO KILKA KROKÓW DZIELI CIĘ OD PODRÓŻY MARZEŃ

WYKORZYSTAJ SZANSĘ BY JUŻ W GRUDNIU POJECHAĆ ZE MNĄ I EKIPĄ HOLLYCOW
NA DWUTYGODNIOWĄ PODRÓŻY MARZEŃ NA BALI- MY STAWIAMY ♥

Bądźmy szczerzy, takie nagrody nie zdarzają się często. Ale szczęście smakuje lepiej, gdy możesz się nim podzielić, dlatego MY FUNDUJEMY wyjazd, a w zamian liczymy na to, że docenisz fakt jak dużo pracy kosztowało nas przygotowanie tego wszystkiego dla CIEBIE.

Przede wszystkim będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz mój fanpage <TUTAJ> – chce, aby w tą magiczną podróż pojechała osoba, która odwiedza WhatAnnaWears. Doceń też partnera naszego wyjazdu Factory Annopol i polajkuj również ich profil. Kto wie, może skusisz się na ich atrakcyjne oferty?

Weź udział w wydarzeniu, udostępnij je i daj szansę znajomym! Dodaj opis “GRAM O PODRÓŻ MARZEŃ NA BALI Z WHATANNAWEARS” i zaproś 3 osoby do udziału w wydarzeniu, tak aby każdy miał szansę wygrać! 🙂 To wszystko możesz zrobić, jeśli tylko masz taką ochotę. A poniżej podaje wymagania, które musisz spełnić.

Co trzeba zrobić?
Odwiedź Factory Annopol w Warszawie i zrób zakupy w dowolnym sklepie za min. 150 zł.
Znajdź stoisko konkursowe (przy salonie Lindt) i wypełnij formularz.
Puść wodzę fantazji i odpowiedz na pytanie konkursowe:
„Gdzie chciałbyś/chciałabyś pojechać w podróż życia?”

Na odpowiedzi wraz z uzasadnieniem czekamy do 31 sierpnia do godziny 21:00.
Autor najciekawszego uzasadnienia spędzi dwa tygodnie z nami na Bali*
*(wyjazd na Bali i Kuala Lumpur w terminie od 02 do 16 grudnia 2016 roku)

Gwarantujemy, że będzie to emocjonująca podróż, pełna niesamowitych widoków, ekscytujących chwil i niezapomnianych wrażeń!

Szczegóły konkursu w regulaminie.

A jak spakować się w taką podróż sprawdź tutaj!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia.

Przeżyj z nami przygodę życia na Bali!

Bali123

video Justyna Gieleta