MY BOHO BALI LOOK & KAZAR BOOTS

To już dzisiaj! Właśnie trzymam na kolanach jeszcze świeżutki numer magazynu VIVA, w którym jest… moja sesja zdjęciowa z przepięknej wyspy Bali. Wielka radość, lekkie niedowierzanie i spełnienie marzeń!!! Aaaaaa, szczęście milion! Ale to nie koniec. To nie będzie jedyna publikacja, w najbliższych numerach pojawią się kolejne trzy!!! W kioskach czeka na Was piękny magazyn, a u mnie na blogu  przygotowałam coś specjalnego, czyli moją, a w sumie, z tego co widziałam w komentarzach, również Waszą ulubioną stylizację z tej sesji! Obłędna sukienka polskiej marki LOOKBOOK DESIGN oraz jeszcze piękniejsze buty, polskiej marki KAZAR. A torba? Już znacie ją doskonale. Dzisiaj zabieram Was na Bali do mojego balijskiego domku.

what-anna-wears-kazae-web-02

Mój mały domek w dżungli i poczucie, że czas płynie wolniej.
Choć większość czasu upłynęła bardzo intensywnie na kilkudniowej sesji do magazynu, znalazłam też chwile na medytację, która niesamowicie relaksuje.

what-anna-wears-kazae-web-03what-anna-wears-kazae-web-07

Buty nieoczywiste jak na Bali, bo na co dzień chodzę tam boso lub w sandałkach. Ale myślę, że ten wężowy wzór idealnie wpasował się w tę magiczną wyspę.

what-anna-wears-kazae-web-05what-anna-wears-kazae-web-06what-anna-wears-kazae-web-01

Cudownie jest nosić lekkie, przewiewne sukienki w pięknej krainie zieleni.
Doskonale sprawdzają się podczas upałów, więc trend, który zaproponowała mi stylistka Jola Czaja, postanowiłam przemycić do wielkomiejskich stylizacji.

what-anna-wears-kazae-web-08what-anna-wears-kazae-web-09

what-anna-wears-kazae-web-10
what-anna-wears-kazae-web-12

Styl boho nie istnieje bez dodatków i tu do akcji wkracza mój ulubiony podróżniczy gadżet – duża kolorowa torba z frędzlami, która pasuje do wszystkiego! I oczywiście moje odkrycie – naszyjniki z frędzelkami.

what-anna-wears-kazae-web-14

A gdybym napisała, że niedługo każda z Was będzie mogła mieć w swojej garderobie mój must have każdej podróży?! Torbę, naszyjniki, czy sukienki z frędzelkami?
Więcej szczegółów już wkrótce! A może ktoś już teraz domyśla się jaką niespodziankę dla Was szykuję? 😉

Część moich egzotycznych podróży w Twoim domu!

what-anna-wears-kazae-web-17-1

DRESS LOOKBOOK | SHOES KAZAR
NECKLACES & BAG WHERE ANNA WEARS