NAJMODNIEJSZA BIŻUTERIA NA CIAŁO

Dzisiaj wracam z Wami, na zachód słońca, na Bali. Jak wiecie kocham wszelką możliwą biżuterię na ciało! Zwłaszcza na moich stopach możecie zobaczyć, w zasadzie przez cały rok, jak nie muszelki to inne łańcuszki. Są dla mnie synonimem dziewczęcości, ale też przypominają o zakątkach świata, które odwiedziłam. Taka całoroczna “pocztówka” z wakacji. Dla wszystkich fanek moich muszelkowych bransoletek będę miała niedługo coś do zaoferowania… ale póki co… przygotowałam dla Was wybór najfajniejszej biżuterii na ciało, dostępnej w każdym salonie polskiej marki APART. Wiem, że wiele z Was jest jeszcze przed wakacjami czy upragnionym urlopem, dlatego łapcie inspiracje i dajcie znać co najbardziej się Wam spodobało. Ja pomału pakuję już biżuterię w kolejną podróż.

anna skura bali - apartanna skura bali - apartBRANSOLETKA APART | NAUSZNICA APART

Pewnie zauważyliście, że mam słabość do biżuterii na stopy i ciało. Lubię też, gdy biżuteria świeci się i mieni w promieniach, nie tylko balijskiego, słońca. Znalazłam cudne okazy w ofercie marki APART. W tym sezonie ozdoby na ciało to bardzo modny trend, któremu poddałam się już jakiś czas temu.

IMG_9242maleIMG_9314 IMG_9328ŁAŃCUSZEK NA PLECY APART

IMG_9277amaleBRANSOLETKA APART | NAUSZNICA APART

apart bali anna skuraBRANSOLETKA APART

Łańcuszki na talię, nausznice, naszyjniki ozdabiające plecybransoletki na stopy to elementy, które doskonale uzupełniają wiele moich stylizacji. A Ty na jaki biżuteryjny trend skusiłaś się w te wakacje? Sprawdź moje propozycje i daj znać, która podoba Ci się najbardziej.

anna skura bali - apartIMG_9404amaleŁAŃCUSZEK NA PLECY APART | NAUSZNICA APART

IMG_9459BRANSOLETKA APART | NAUSZNICA APART

bali apart BRANSOLETKA APART

anna skura bali - apartanna skura bali - apartSWIMSUIT SECOND HAND | TOWEL HUG ME | NAILS INDIGO NAILS by Natalia Siwiec