INSTAX – IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT

Dzisiaj przesyłam Wam pocztówkę z naszego wspólnego wyjazdu z ekipą Hollycow z Bali, na którym jest jedna z Was! Moja czytelniczka, która wygrała wyjazd w tym konkursie. Dlaczego pocztówkę?

instax
instax

Postanowiłam, że małe zdjęcie z Instaxa będzie najlepszą pamiątką zarówno dla mojej czytelniczki, reszty grupy, jak i mnie.

img_6777male

instax

Dlaczego Instax? Pamiętacie kiedy ostatni raz drukowałyście lub wywoływałyście swoje zdjęcia? Raczej dawno. Ja też! Najczęściej robię zdjęcia smartphonem lub lustrzanką, ale rok temu jedna koleżanka zaraziła mnie instaxomanią! Bo Instax to już kultowa marka, nie dość, że aparaty są przesłodkie i mają pastelowe i letnie kolory, to naprawdę fajnie jest mieć takie zdjęcie na pamiątkę. Instax to aparat typu Polaroid, czyli po zrobieniu zdjęcia mamy je od razu na papierze.

instax

instax

Kiedyś używałam pastelowy model Mini 8 , który dostałam od siostry a teraz przerzuciłam się na nowy model.
W prawdzie jest trochę droższy, ale ma więcej funkcji i wyróżnia go już bardziej stylowy, nowoczesny design. Nowy Instax ma wiele trybów fotografowania (np. krajobraz, dzięki czemu często robię zdjęcia w poziomie), co robi sporą różnicę.

instax

img_7031-kopia

img_6729male

Nowy model wyposażono w specjalny tryb “selfie” i oczywiście już przetestowałam ten tryb:)
Czemu o tym teraz piszę? Ponieważ myślę,że to wręcz idealny pomysł na gwiazdkowy prezent, chyba nie ma osoby, która by się z czegoś takiego nie ucieszyła 🙂

Dodatkowo do aparatu możesz dokupić album, ale ja szczerze mówiąc wolę podarować takie zdjęcie w formie pamiątki!”

PS. Instax kocha podróże tak samo, jak ja! Dlatego każdy, kto kupi aparat Instax do 23 grudnia, może wziąć udział w konkursie i wygrać wycieczkę do Oslo! 🙂 Szczegóły konkursu na Instax.pl.