JAK MIEĆ PIĘKNY UŚMIECH + WYGRAJ WSPÓLNY OBIAD

Hej wszystkim! Dzisiaj mam do Was pytanie: jaka  część ciała lub twarzy jest pierwsza, na którą zwracacie uwagę patrząc na drugą osobę?

PS. Na końcu wpisu mam dla Was niespodziankę!

sensodyne 1 copy

Ilu z was odpowiedziało – uśmiech, piękne zęby? Ile razy patrzyłyście na zdjęcia pięknie uśmiechniętych dziewczyn w gazetach czy w internecie i pomyślałyście sobie “ależ ona ma piękne zęby”? Ja tak miałam i pewnie spora część z Was również. Piękne zęby (i dłonie), to wizytówka każdego, a ich zdrowie jest ważne nie tylko w funkcjonowaniu całego organizmu, ale i w wizualnym aspekcie naszego wizerunku. Moja praca w dużej mierze to bardzo częste obcowanie z kamerą czy aparatem.

Uwielbiam się uśmiechać i chyba każda z Was to zauważyła. Mam to ogromne szczęście, (to chyba geny po dziadku :), że nie mam jeszcze ani jednej dziurki ani plomby. Czemu o tym piszę? Dostaję od Was bardzo często pytania, może nie o stomatologa, ale o wybielanie zębów. Faktycznie, sięgnęłam po to już dobrych kilka lat temu. Zęby mam zdrowe, ale kiedyś mój kolor (pomimo tego, że nie palę papierosów, nie pijałam kawy) był lekko żółty. To znowu geny i zabarwienie kości. Wybrałam wybielanie, ale takie bezpieczne – u stomatologa, nie paseczki z drogerii, dzięki temu uważam, że moje szkliwo jest nienaruszone. W niektórych kwestiach warto zaufać wiedzy specjalistów. Niestety często wybielanie wpływa na nadwrażliwość zębów. Mam jednak dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa pasta Sensodyne Deep Clean, która daje ulgę w nadwrażliwości bez kompromisu na smaku i poczuciu świeżości. Chciałam Wam ją polecić do testowania.

sensodyne

Musicie pamiętać, że wszechobecna pogoń za krystalicznie białymi zębami jest czasem bardzo niebezpieczna i przede wszystkim może wywoływać nadwrażliwość zębów. Pewnie wiele z was cierpi na tę przypadłość, zwłaszcza jeśli wcześniej je wybielaliście. To nieprzyjemne uczucie występuje najczęściej na skutek spożywania gorącego, zimnego, słodkiego, kwaśnego pożywienia/ napoju, grrrr. Na szczęście na rynku, od wielu lat – ekspertem rekomendowanym przez stomatologów – który pomoże ukoić ból osób borykających się z tym problemem jest pasta Sensodyne. Jej najnowszy wariant Sensodyne Deep Clean przeznaczony jest dla wszystkich z nas którzy cierpią na tę dolegliwość, ale również dla tych, którzy cenią sobie super odświeżenie i czystość na co dzień. Wielu z moich znajomych używa różnych past „magicznie” wybielających, niesprawdzonego pochodzenia, jednak później często narzekają na ból. Tak jak w przypadku regularnych wizyt u stomatologa, tak w przypadku past do zębów polegam na sprawdzonych produktach. Sensodyne Deep Clean posiada aktywny składnik w postaci azotanu potasu, który blokuje impulsy w zakończeniach nerwowych aż do 24h, co może oznaczać bezbolesne i bezpieczne spożywanie napojów i pokarmów. Dodatkowe działania czyszczące, odplamiające i odświeżające pozwalają cieszyć się zdrowym uśmiechem przez cały dzień.

ZAPRASZAM NA WSPÓLNY OBIAD ZE MNĄ!

 

Jeśli jeszcze jej nie znacie, chciałabym, żebyście ją przetestowały. Mam dla Was aż 1000 mini produktów, które trafią do Was jeśli prześlecie swoje dane na adres: sensodyne@mediacomcreate.pl. Świetna okazja dla wszystkich zębowych wrażliwców 🙂

Jednak to tak naprawdę pretekst do tego, żeby się z Wami spotkać!

Wspólnie z Sensodyne od GSK ogłaszam akcję #niewrazliwi, a siedem osób, które w komentarzu pod postem najfajniej odpowiedzą na pytanie: “Jak Sensodyne pomogła Ci na nowo cieszyć się codziennymi przyjemnościami bez bólu wrażliwych zębów?”, zaproszę na WSPÓLNY obiad, jeszcze przed moim kolejnym wyjazdem! Regulamin TUTAJ.

KONKURS TRWA do 24.03 do 23:59

Bardzo chciałabym Was poznać. Czekam na Wasze odpowiedzi i do zobaczenia już niedługo!

#niewrazliwi #sensodyne #sensodynedeepclean #spon #konkurs

sensodyne male