AUSTRALIAN ROAD TRIP powered by Mastercard – WYGRAJ PAMIĄTKI Z PODRÓŻY

Tego jeszcze nie było! Zafascynowani naszą zeszłoroczną australijską przygodą postanowiliśmy zorganizować prawdziwy ROAD TRIP PO AUSTRALII i to camperem. Ponad 7 tysięcy kilometrów z Darwin do Perth po australijskich bezdrożach, w temperaturze sięgającej prawie 40 stopni!

Partnerem naszej wyprawy jest Mastercard. Dlaczego? Bo Australia to jeden z krajów, w którym płatności bezgotówkowe są najpopularniejsze. Wyobrażacie sobie, że rok temu będąc tydzień w Australii, ani razu nie używaliśmy gotówki, mało tego, nawet jej nie widzieliśmy!

Zrzut ekranu 2017-05-08 o 11.40.21

Ale to nie wszystko, nie tylko z tego powodu to Mastercard jest partnerem naszego wyjazdu. Stał się nim też dlatego że podczas tej podróży każda z Was będzie miała szansę zdobyć bezcenną pamiątkę prosto z Australii! Mało tego, sama sobie ją wybierze, wirtualnie towarzysząc mi w zakupach! Jedyna trudność jest taka, że na głosowanie, którą z pamiątek mam przywieźć będziecie miały tylko 24 godziny. Będą trzy takie rundy i trzy wybrane pamiątki, o które będzie można powalczyć w konkursie, kiedy wrócimy do Polski. Obiecuję, będziecie zachwycone! Wspólne zakupy i głosowanie odbędą się pomiędzy 6 a 17 maja na Instagramie i Facebooku. Tak że – musicie być czujne!

 

A to nasza wesoła ekipa : Sylwia, Gosia, Daga, Julianka i Marek <3

australian road trip ekipca hollycow male

2 MASTERCARD

AUSTRALIAN ROAD TRIP ekipa male