WIOSENNY DETOX – WYGRAJ DIETĘ OCZYSZCZAJĄCĄ

Właśnie trwa nasza wspaniała przygoda – postaram się, żebyście razem ze mną uczestniczyli w sportowo-jogowej podróży na Bali! W każdej podróży mam nadzieję, że poprzez snapy i dużą ilość zdjęć, czujecie się, jakbyśmy byli tam razem. Tym razem wraz z uczestnikami przylatujemy na Bali, aby spędzić niezapomniany czas dzielony między sport, jogę i relaks.

Spakowałam dość spory bagaż, ponieważ czeka mnie tutaj kilka niesamowitych projektów. Oprócz bikini (chyba w każdym kolorze) wiem, że nigdy nie może w nim zabraknąć produktów do pielęgnacji ciała i oczyszczania twarzy. Samolot, długa podróż czy dzień spędzony na treningach – to o czym marzę, to odświeżenie i oczyszczenie mojej skóry. W podróży pod ręką muszę mieć zawsze, ale to zawsze chusteczki oczyszczające oraz płyn micelarny. Od tego zaczynam dzień, nawet przed treningiem.

Chusteczki są bardzo poręczne, w każdych warunkach doskonale szybko oczyszczają i tonizują skórę, usuwając nawet wodoodporny makijaż, a ja używam ich też do odświeżania rąk i całego ciała. Po siłowni często są zbawienne!

Płyn micelarny to kosmetyk, bez którego kompletnie nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji. W domu mam dużą butelkę płynu micelarnego do skóry wrażliwej NIVEA, a w podróży i na co dzień mniejszą wersję. Po użyciu dosłownie czuję ulgę, jak skóra oddycha i jest ukojona, nie jest napięta. NIVEA posiada 3 wersje płynów micelarnych: do cery normalnej, suchej i wrażliwej, więc możecie spokojnie wybrać ten idealny dla siebie.


POSTAW NA WIOSENNY DETOX !

Dużo mówię o oczyszczaniu, wiosennym detoksie (wiecie jak lubię soki i koktajle, kilka wiosennych przepisów znajdziecie tu:), dlatego razem z NIVEA zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie w którym możecie wygrać MIESIĘCZNĄ DIETĘ OCZYSZCZAJĄCĄ, 3 tygodniowe detoksy sokowe i 100 zestawów kosmetyków od NIVEA!

Co musisz zrobić?
1. Stwórz swoją recenzję dowolnego płynu micelarnego lub chusteczek NIVEA i w dowolnej formie umieść ją w Internecie
2. Dodaj link do swojej recenzji w formularzu na stronie NIVEA (możesz umieścić maksymalnie 5) i wygraj świetne wiosenne nagrody! Życzę powodzenia! To takie łatwe!

więcej TUTAJ!

nivea konkurs male

SPORTS BRA | TRIACTION FREE MOTION BY TRIUMPH

IMG_1945male
IMG_2545male
IMG_2616male

IMG_2561male
IMG_2582male
IMG_2616male
IMG_2604male

MATA DO JOGI | MIAMIKO

POSTAW NA WIOSENNY DETOX !

Razem z NIVEA zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie w którym możecie wygrać MIESIĘCZNĄ DIETĘ OCZYSZCZAJĄCĄ, 3 tygodniowe detoksy sokowe i 100 zestawów kosmetyków od NIVEA. MACIE CZAS DO KOŃCA KWIETNIA!

Szczegóły tutaj

NIVEA KONKURS 3male
konkurs nivea Zrzut ekranu 2017-04-28 o 12.32.16