WYGRAJ METAMORFOZĘ SWOJEJ ŁAZIENKI Z PARADYŻ
Jak zwyczajną łazienkę przemienić w balijske spa #wstyluParadyż?
Jak wiecie od dawna szukałam swojego wymarzonego miejsca. Odległe podróże to jedno, ale muszę też mieć swoje gniazdko, swoją oazę spokoju, gdy wracam i potrzebuje się gdzieś zaszyć.
W moim wyobrażeniu idealnego mieszkania od dawna jest duża łazienka, co najmniej taka jak te balijskie. Kocham Bali i wszystko co związane z tą wyspą, o czym bardzo dobrze wiecie. Wspominałam już, że balijska łazienka jest moją wymarzoną. Cieszy mnie, że i Wam przypadła ona do gustu. Otwarta przestrzeń, połączenie kamienia, drewna i roślinności to jest właśnie moje marzenie.
parazyd
Rzeczywistość okazała się jednak trochę inna niż to jak ją sobie wyobrażałam. Moja obecna łazienka nie ma imponujących rozmiarów i z pewnością nie będzie z niej salonu kąpielowego, ale czy to oznacza, że muszę zrezygnować z mojego marzenia o łazience inspirowanej Bali?
O tym między innymi rozmawiałem z Dorotą Szelągowską na spotkaniu w salonie marki Paradyż.
8Z5A0955
Dorota jest specjalistką w urządzaniu wnętrz innym. Kto więc jak nie ona mógł pomóc mi w odpowiedzi na moje pytanie – Jak sprecyzowany gust i styl przenieść na moją łazienkę, gdy nie jest ona rozmiarów salonu kąpielowego i nie wygląda jak z kalogu? Zobaczcie jak przebiegała nasza rozmowa! 🙂
Konkurs #wStyluParadyż – Jak urządzić modną łazienkę w swoim stylu?

Rozmowa z Dorotą oraz porady, które od niej otrzymałam zainspirowały mnie do tego, aby pokazać Wam jak z pozoru zwyczajną łazienkę za pomocą odpowiednich materiałów i dodatków przemienić w balijską świątynię.

2

Na wstępie muszę Was jednak przestrzec na podstawie chociażby swojego doświadczenia. Inspiracje do wymarzonej łazienki są bardzo ważne i potrzebne, to prawda, ale należy pamiętać, że nie wszystkie rozwiązania można przełożyć w stosunku 1:1 na nasze mieszkanie. Warto zachować rozsądek i kierować się swoim stylem i wyczuciem.

To co? Zaczynamy!

1.Wybór płytek jest kluczowym elementem. Stawiam na klasyczną biel, ponieważ jest doskonałą podstawą i wstępem do dalszego urządzania łazienki. Płytki pełnią kluczową rolę w kreowaniu stylu łazienki. Chcemy trochę więcej Bali? Dodajmy elementy drewniane – rama lustra czy blat szafki.

 
WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI
WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI

2. Roślinność to równie istotna kwestia. Monstera czy liście palmowe będą świetnym dodatkiem do naszej balijskiej łazienki

WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI

3.Pozostałe dodatki czyli miedź w postaci świeczek i miseczek to ostatnie punkty naszej baliskiej łazienki. Dodałam do tego jeszcze moje ukochane kadzidła i teraz czuję się jakbym wróciła na Bali! A oto przecież chodziło 🙂

WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI
8Z5A1217
8Z5A1204
WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI
WYGRAJ METAMORFOZĘ ŁAZIENKI
8Z5A1223

I jak Wam się podoba moja łazienka? 🙂 Wy także macie już sprecyzowany styl, ale brakuje Wam na przykład środków lub pomysłu na jego realizacje? Świetnie się składa, bo w konkursie #wStyluParadyż możecie wygrać i jedno i drugie. A jeśli nie macie pomysłu na też nic strasznego, bo mamy przecież Dorotę Szelągowską, która zrobi Wam metamorfozę całej łazienki!

A może chcielibyście podarować taką metamorfozę swojej bliskiej osobie – mamie, babci czy przyjaciółce? Wyobrażacie sobie jej radość?!

Szczęściem trzeba się dzielić 🙂

A jakie nagrody są do wygrania w naszym konkursie?

 Metamorfoza Waszej łazienki od Doroty SZELĄGOWSKIEJ podczas której marka Paradyż wyśle Was na wymarzone wakacje. A jeśli nadal Wam mało to czeka na Was jeszcze nagroda edycji:

10,000 zł + projekt łazienki + płytki Paradyż 

Co musicie zrobić, aby wygrać?

 1) Zróbcie zdjęcie, filmik, pokażcie co Was inspiruje i napędza, dodaje energii. To może być zdjęcie z ukochanym, rodziną, inspirujące miejsce, książka.

2) Oznaczcie je hashtagiem #wStyluParadyz

  3) W opisie koniecznie napiszcie, dlaczego to Wasza łazienka powinna przejść taką metamorfozę

4) Zgłoszenia możecie umieszczać na swoim Facebooku i Instagramie lub na naszej stronie konkursowej

MACIE CZAS DO 2 LIPCA!

1