FESTIWAL SZALONYCH MOŻLIWOŚCI TK MAXX!

Lato zawsze kojarzyło mi się z festiwalami. Wszechobecny luz, uśmiechy na twarzach, poczucie wolności i wiara w nieograniczone możliwości.  

S_A_9_13

W TK Maxx trwa Festiwal Szalonych Możliwości – celebrujemy to, co najlepsze w zakupach w TK Maxx – markowy asortyment dostępny w cenach do 60% taniej.

S_A_1_15

Lato to także mój ukochany styl boho, frędzle, kwiaty we włosach… Bo festiwale to nie tylko muzyka – to także moda. Na festiwalach panuje nieśmiertelna moda lat 70-tych, która niezmiennie skrada serca bywalców takich wydarzeń. Skradła również i moje. Z wielką przyjemnością oglądam stylizacje z różnych festiwali w poszukiwaniu modowych inspiracji.

Festiwalowe stylizacje tworzą nie tylko ubrania. Ważne są także dodatki takie jak okulary, kapelusze, chusty, które potrafią stanowić idealne dopełnienie każdego stroju.

S_A_10

Kilka dni temu zaczerpnęłam festiwalowych inspiracji na zielonym, warszawskim Żoliborzu w Forcie Sokolnickiego.

To właśnie w tym miejscu TK Maxx stworzył niepowtarzalny klimat. Były oldschoolowe samochody, własnoręcznie robione, kwiatowe wianki na głowach, uśmiechy na twarzach i mnóstwo, mnóstwo kolorów. To wszystko w otoczeniu bogatego asortymentu znanych marek, które w okazyjnie niskich cenach dostępne są w każdym sklepie TK Maxx.

S_A_5_6

Sześć stylowych samochodów podczas naszego spotkania symbolizowało sześć działów. Każdy inspirował w innej kategorii: od mody damskiej, obuwia i dodatków, po modę męską, wyposażenie domu i dział dla dzieci.

Każdy z nich został wystylizowany przez jednego z blogerów, czyli Olę Furkę (Olciiak), Kasię Szymków (Jestem Kasia), Anię Dominik (Scraperka), Edytę Filipiak (OliVKA) oraz Kamila Pawelskiego (Ekskluzywny Menel).

S_A_19

S_A_20_21

Dlaczego warto robić zakupy w TK Maxx? Ta marka od zawsze była bliska mojemu sercu. Jest to sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, co jest bardzo dużym ułatwieniem.

S_A_17_18

Od sukienek boho i kwiecistych bluzek przez kolorowe męskie t-shirty i koszule, eleganckie torebki, designerskie meble i nastrojowe świece, aż po mięciutkie dziecięce kocyki i drewniane zabawki. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię, które można poświęcić na buszowaniu pomiędzy działami sklepu!

S_A_14-kopia

S_A_2_14

KIMONO | ZARA , SHOES | KAZAR , PANTS | ZAQUAD 

S_A_12

S_A_4_7

TK Maxx chce żebyście mogli poczuć festiwalowy klimat na własnej skórze, dlatego zorganizował dla Was konkurs! 

Wspólnie udamy się na zakupy! Stworzymy wymarzoną, festiwalową stylizację – jestem pewna, że będą to udane łowy!

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd na wybrany europejski festiwal.

Więcej szczegółów na profilu marki na Facebooku.

S_A_3

S_A_11_16

S_A_8

A Wy co sądzicie o festiwalowym stylu? Macie jakieś swoje ulubione stylizacje?