EXTREME WOMEN'S DAY WITH WHAT ANNA WEARS

Co robisz by spełnić swoje marzenia? Jak często wychodzisz poza swoją strefę komfortu? Czy wiesz, że wtedy życie smakuje lepiej? 

himalay base camp I whatannawears

Wiem, że pokochałyście moje relacje z ekstremalnych wypraw czy innych przeżyć, ale teraz czas, abyście przetestowały to na własnej skórze! Zawsze największą satysfakcją mojej pracy jest to, gdy mogę czymś co przeżywam podzielić z Wami! Dostałam od Was sporo próśb dotyczących zorganizowania wspólnego górskiego wyjazdu…
 
Teraz chcę, abyście spędziły EXTREME WOMEN’S DAY WITH WHATANNAWEARS!
Kiedy: 08 – 09.03.2018
Gdzie: w HIMALAYA BASE CAMP
Kamieniołom Snozka, Góra Wdżar, Kluszkowce
 10 z Was, nie bojących się nowych wyzwań przeżyje ze mną fantastyczną przygodę i spędzi noc w wiszącym namiocie na kilkunastu metrach wysokości !
 Zadanie konkursowe:
a) Nagraj i dodaj video na instastories z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty chciałabyś
spędzić ze mną i marką AZTORIN Ekstremalny Dzień Kobiet.
Zapisz video do rolki telefonu.
b) polub na instagramie profile @whatannawears @aztorin i oznacz je również w swoim video, dodaj #aztorinexpedition
c) dodaj komentarz pod zdjęciem konkursowym na profilu @whatannawears, że wykonałeś zadanie.
(Z tego powodu, że Instastories można zobaczyć przez 24 godziny, proszę również o przesyłanie swojego zgłoszenia – filmiku na adres mailowy: konkurs.whatannawears@gmail.com )
Konkurs trwa do 28.02, a wyniki ogłosimy 01.03.2018! 
AKTUALIZACJA
Extreme Women’s Day with WhatAnnaWears – uczestniczki
1. Nicola Grabska (@grabska.nikola)
2. Ewa Zwolska (@mewa_w_locie)
3. Paulina Łyczkowska (@paulinalyczkowska_fotografia)
4. Dominika Kuczek (@mynameisdominique)
5. Kasia Wielgo (@kasia.wielgo)
6. Ewelina Rosół (@zupa_travel)
7. Kasia Kowalska (@my.trails)
8. Małgorzata Herbuś (@mmah91)
9. Katarzyna Trojanek
10. Asia Maciejewska
 
Zrzut ekranu 2018-02-22 o 7.43.00 PM
 
Przypomnijcie sobie jak to wygląda:
 
 wiszący biwak himalaya
 
Nie bój się, to dopiero początek Twojej przygody! Zobaczysz, że to pokochasz! Ale nie myśl, że się wygrzejesz, bo będziemy tam spać przy kilku stopniach!
 
Co zyskasz? Przeżyjesz niesamowitą przygodę, zyskasz wiedzę dotyczącą “przetrwania” w górach. 
Dodatkowo czekają inne atrakcje! M.in do wygrania zegarki AZTORIN w konkursie na najlepsze zdjęcia, dokładnie takie same jakie noszę podczas moich wypraw!
 
Kochane, przede wszystkim co najważniejsze, spędzimy wspólnie fajny czas i poznamy się dobrze!
 
ako_6427-tile
ako_6351
61f85902f2c6634bc86c0f9dd8fcd87a–foggy-forest-misty-forest-tile
 
 UWAGA! 10 z Was zobaczy również jako pierwsze premierę mojego dokumentu z wyprawy na Aconcagua
25348490_1549278188492184_322392766486572538_n
 
Brzmi zachęcająco? Nie zwlekaj tylko weź udział w konkursie! 
 
Rok temu spędziłyśmy czas po balijsku, tym razem będzie ekstremalnie!
 ako_6374-side
 
Konkurs ten przewidziałam dla aktywnych dziewczyn na Instagramie, to warunek konieczny!
 
Konieczne jest również przeczytanie regulaminu, czy spełniasz wymagania – tym razem czekam na te najodważniejsze dziewczyny, gotowe na taki górski “hardcore”.
Co zabrać: ubrania, przedmioty – wszystko znajdziesz wypisane w regulaminie!
Dojazd: samodzielny
 
ako_6449
Regulamin EXTREME WOMEN’S DAY with WHATANNAWEARS
1. Extreme Women’s Day with What Anna Wears to biwak, który odbędzie się w dniach 08- 09.03.2018 r. w Kamieniołomie Snozka. Góra Wdżar, Kluszkowce, mającym na celu przybliżenie uczestnikom Biwaku praktycznych zasad postępowania w trakcie górskich wypraw oraz biwakowania i spędzenia tego extremalnego dnia z blogerką i podróżniczką – Anną Skurą.
2. Organizatorem Extreme Women’s Day with What Anna Wears jest Firma Extreme Time z
siedzibą przy ul.Witosa 17/2, 34-400 Nowy Targ, Nip – 735-248-07-12 oraz WAW PROJECT ANNA SKURA ul. Orzeszkowej 12, 84-240 Reda, NIP: 588-216-71-23
3. Organizator Konkursu powoła dwuosobową komisję konkursową, która oceni wykonanie zadań konkursowych przez uczestników Konkursu. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści i jest dobrowolne.
5. Konkurs trwa od 22.02.2018 godz. 20 do 28.02.2018 do godz. 12:00 czasu polskiego.Wyniki zostaną ogłoszone 01.03.2018 roku pod postem konkursowym zamieszczonym na https://www.instagram.com/whatannawears/
6. Uczestnikami Extreme Women’s Day with What Anna Wears mogą być wyłącznie osobypełnoletnie, które:
a) posiadają aktywne własne konto na instagramie
b) wzięły udział w konkursie organizowanym przez WhatAnna Wears na portalu społecznościowym instagram https://www.instagram.com/whatannawears/
c) wykonały zadanie konkursowe i spełniły wszystkie konkursowe wymogi
d) otrzymały e-maila z potwierdzeniem wygranej.
7. Zadanie konkursowe:
a) Nagraj i dodaj video na instastories z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty chciałabyś
spędzić z What Anna Wears ekstremalny dzień kobiet. Zapisz video do rolki telefonu,
b) polub profile @whatannawears @aztorin#aztorinexpedition i oznacz je również w swoim video,
c) dodaj komentarz pod zdjęciem konkursowym na profilu @whatannawears, że wykonałeś zadanie.
8. Nagrody:
Nagrodą w konkursie jest udział w evencie dla 10 uczestniczek „Extreme Women’s Day with What Anna Wears”, który odbywa się dnia 08.03.2018 roku od godziny 10:00 i trwa do 09.03.2018 roku do godziny 10:00, oraz 3 zegarki od marki AZTORIN – do wygrania dla osób, które w trakcie Eventu zrobię najlepsze zdjęcie i poprawnie je oznaczą i dodadzą na
swoje profile na instagramie.
9. Event obejmuje ekstremalną przygodę, nocleg w 2-osobowych namiotach wiszących nadziemią, opiekę Instruktora i/lub Organizatora, ciepłą kolację oraz niespodzianki.
10.Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.
11.Uczestnicy dojeżdżają do miejsca wydarzenia na własny koszt.
12.Uczestnik publikując instastories i /lub Zdjęcia w ramach Konkursu deklaruje, iż publiczna publikacja pracy konkursowej nie narusza praw ani dóbr osób trzecich.
13.Warunkiem odebrania nagrody jest zgłoszenie się z danymi adresowymi (imię, nazwisko,
adres zamieszkania, numer telefonu) oraz numerem telefonu do Organizatora za pomocą
wiadomości prywatnej poprzez Instagram, w ciągu 1 dnia od ogłoszenia wyników.
14.Każdy uczestnik Extreme Women’s Day with What Anna Wears przyjmuje do wiadomości, że w trakcie Wiszącego Biwaku realizowane będą praktycznie czynności związane z przedmiotem Extreme Women’s Day with What Anna Wears , które mogą wiązać się z przypadkowymi drobnymi urazami, za które organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
15.Każdy uczestnik Extreme Women’s Day with What Anna Wears zobowiązany jest ściśle stosować się do poleceń Organizatora oraz Instruktorów. Osoba nie stosująca się do poleceń może zostać usunięta z Extreme Women’s Day with What Anna Wears . Osobie usuniętej z Himalaya Base Camp Winter Edition 2018 z powyższych przyczyn nie
przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Organizatora.
16.Ze względów bezpieczeństwa uczestników i ze względów edukacyjnych Extreme Women’s
Day with What Anna Wears jest biwakiem bezalkoholowym. Uczestnik spożywający alkohol, lub inne środki odurzające lub przybywający pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających może zostać usunięty z Extreme Women’s Day with What Anna Wears. Osobie usuniętej z powyższych przyczyn nie przysługują jakiekolwiek roszczenia
wobec Organizatora.
17.Przystępując do udziału w Extreme Women’s Day with What Anna Wears uczestnik deklaruje dobry stan zdrowia, umożliwiający mu udział w Extreme Women’s Day with What Anna Wears . Wszelkie choroby lub dolegliwości, w tym w szczególności choroby i dolegliwości będące przeciwwskazaniami do znacznego wysiłku fizycznego, uczestnik
zobowiązany jest zgłosić na piśmie Organizatorowi przed przystąpieniem. W takimprzypadku Organizator ma prawo nie dopuścić uczestnika do udziału. Dalsze roszczenia uczestnika wobec Organizatora są wyłączone.
18.W czasie Extreme Women’s Day with What Anna Wears każdy uczestnik zobowiązany jest do nadzoru i pieczy nad rzeczami i wyposażeniem uczestnika. Organizator w żadnym zakresie nie ponosi odpowiedzialności za szkody uczestników związane z kradzieżą, uszkodzeniem lub zniszczeniem jakichkolwiek rzeczy, w tym wyposażenia uczestnika.
19.Każdy uczestnik Extreme Women’s Day with What Anna Wears bierze w nim udział na własne ryzyko i odpowiedzialność.
20.Każdy uczestnik Extreme Women’s Day with What Anna Wears zobowiązany jest posiadać ciepłą odzież, odzież ochronną, a także inne wyposażenie osobiste tj. namiot, ciepły śpiwór na warunki zimowe, karimata– właściwe do użycia w terenie. Szczegółowych informacji o wymaganiach dotyczących posiadanej odzieży i wyposażenia, uczestnik może uzyskać pod mailem info@himalayabasecamp.pl lub nr.telefonu 535-164-146.
21.Extreme Women’s Day with What Anna Wears organizowany jest w terenie otwartym ( skalnym) i w związku z tym jego przebieg jest uzależniony od warunków pogodowych. Organizator nie gwarantuje żadnych konkretnych warunków pogodowych i nie ponosi odpowiedzialności za warunki atmosferyczne.
22.Organizator ma prawo w każdym czasie odwołać lub przerwać Extreme Women’s Day with What Anna Wears, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych – w tym w szczególności ze względu na złe warunki pogodowe kontynuowanie go nie będzie możliwe, lub wiązać się będzie z nadmiernym ryzykiem dla życia lub zdrowia uczestników lub przedstawicieli
organizatora. W przypadku odwołania lub przerwania Extreme Women’s Day with What Anna WearsExtreme Women’s Day with What Anna Wears ze wskazanych wyżej przyczyn organizator nie ponosi żadnych opłat.
23.Uczestnictwo w Extreme Women’s Day with What Anna Wears jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku, imienia i nazwiska w na stronie internetowej, w materiałach prasowych oraz wszelkich materiałach związanych z działalnością Organizatora – o ile w/w wykorzystanie wizerunku, imienia i nazwiska nie jest
obraźliwe.
24.W razie gwałtownego załamania pogoda, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo oraz życie uczestników, Organizator może podjąć decyzję o rezygnacji spania na ścianie na rzecz noclegu w namiocie na terenie Base Campu.
25.Preferowane ubranie warstwowe na tak zwaną cebulkę. Pamiętamy o tym, że temperatura w marcu może być ujemna, a wiatr i wilgoć spotęgują jej odczuwalność.
1. Buty do zimowej turystyki górskiej,
2. bielizna termoaktywna
3. skarpety 3x
4. Spodnie wierzchnie typu shoft-shell oraz typu gore-tex ( na śnieg)
5. kurtka typu polar lub shoft-shell
6. kurtka typy gore-tex
7. sweter puchowy, kurtka primaloft lub puchowa,
8. rękawiczki 2x cienkie oraz grube,
9. ciepły spiwór na warunki zimowe,
10.karimata,
11.kominiarka ( nieobowiązkowe) 
12.termos,
13.ogrzewacze chemiczne ( nieobowiązkowe) 
14.czapka 2x oraz bufka,
15.plecak 45l,
16.czołówka,
17.zapasowe baterie,
15. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe
zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z
realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia
Konkursu (w szczególności wysłania Nagrody), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).
16. Uczestnik może zrzec się prawa do Nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do Nagrody na osobę trzecią.
17. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach
wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
21. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu.
22. Organizator rezerwuje sobie prawo publikowania wszystkich nadesłanych prac na portalach społecznościowych.
23. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/zamknięcia Konkursu w każdym czasie.
24. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.