SMAK EGZOTYCZNYCH PODRÓŻY Z FUZEtea

Z czym kojarzy Wam się wiosna?

Dla mnie to coś nowego, orzeźwienie, słodkie zapachy, rozkwitająca roślinność, kwiaty, no i z pewnością ze świeża energia! Jeśli zielona roślinność to pierwszym moim skojarzeniem są liście herbaty. A czy byliście kiedyś na plantacji herbaty?

Ja jeszcze nie, ale mam nadzieję niedługo się tam wybrać, zobaczyć jak wyglada plantacja, sposób zbierania herbaty, selekcja listków. Marzę o zobaczeniu tej wszechogarniającej zieleni!

A jak zachować smak takiej podróży w małej butelce?

Gunung-Mas-Tea-Estate

Ogromnie się cieszę, że zostałam ambasadorką FUZEtea, co oznacza że właśnie zabieram Was do zielonego i czystego świata, pełnego owoców i słońca!

FT_BELV_FIN_2B5A5661

Czeka Was naprawdę dużo niespodzianek, z czego się najbardziej cieszę!

Jedno z największych wejść na rynek branży napojów na świecie w kategorii napoje niegazowane to właśnie FUZEtea. To nie tylko herbata, ale połączenie owoców, ziół i kwiatów, które wprost uwielbiam.

6-tile

FT_BELV_FIN_2B5A5732

DRESS | RISK MADE IN WARSAW

Jakie są dostępne smaki?

-czarna herbata z brzoskwinią i nutką hibiskusa

-czarna herbata z cytryną i trawą cytrynową

-zielona herbata z mango i rumiankiem

-zielona herbata z cytrusami oraz

-zielona herbata z limonką i miętą

FuzeTea_PromoLargeComponent_624x270_v3

Dostępne zawsze pod ręką, w podróży, w biegu –  to lubię! W zależności od tego czy lubicie herbatę zieloną, czy czarną na pewno znajdziecie swój ulubiony smak! Mi szczególnie przypadła do gustu opcja z dodatkiem rumianku.

FT_BELV_FIN_2B5A5764

Niedawno spotkaliśmy się w przepięknej retauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich na inauguracji i spotkaniu prasowym! Wprost przywołaliśmy wiosnę!

FT_BELV_FIN_2B5A6408

27356328_143971856284370_5464301842762022752_o

1

Ah… naprawdę marzy mi się zobaczenie na własne oczy plantacji herbaty, może w Chinach, czy na Sri Lance w słynnym Cejlonie (stąd pochodzi też właśnie nazwa jednej z herbat) lub jednak w Afryce?…

Jak na razie każdego razu jestem zachwycona, gdy odwiedzam pola ryżowe na Bali.

bali2

A czy Wy widzieliście kiedyś plantację herbaty na własne oczy? Jestem bardzo ciekawa!