JAK UTRWALIĆ WSPOMNIENIA NA PAPIERZE?

Czy jeszcze przelewamy wspomnienia na papier?

IMG_6568-2

Czy jeszcze wywołujemy zdjęcia czy już tylko utrwalamy wspomnienia za pomocą aparatów w telefonach? Zapełniają one nasze smartfony do granic możliwości… Wyobraźmy sobie gdyby wszystkie najważniejsze chwile zniknęły w mgnieniu oka?…

IMG_6562-2-tile

Od zawsze kochałam kolekcjonować zdjęcia, są dla mnie swoistym wspomnieniem. Co jakiś czas wywołuję zdjęcia, zbieram je w albumach. Chyba jestem staroświecka, ale lubię przeglądać zdjęcia trzymając je w ręku, wydają mi się bardziej “realne”.

IMG_6553-2

Gdy wspomnienia są szczególnie ważne, warto wykonać na pamiątkę album, w którym zdjęcia zebrane są w formie książki. Zarówno dla siebie, jak i dla bliskiej osoby nie znam lepszego prezentu.

IMG_6583

Wspomnienia zebrane w naprawdę piękny sposób! Ja postanowiłam zebrać zdjęcia z zeszłorocznej wyprawy na Mont Blanc. Momenty, które wyjątkowo chwytają mnie za serce, utrwalone na papierze, do których w każdym momencie mogę wrócić ja lub moi bliscy.

IMG_6559-2

Książkę przygotowałam przy pomocy CEWE FOTOKSIĄŻKAMoże to się wydawać skomplikowane, ale stworzenie jej samodzielnie jest naprawdę bardzo proste. 

IMG_6579

Wybrałam CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w rozmiarze XL, lubię takie duże albumy. W systemie konfigurującym istnieje również możliwość wyboru papieru – wiedziałam, że matowy premium będzie tym idealnym!

IMG_6557-2

Za pomocą dostępnego na stronie programu układam, dopasowuję zdjęcia i wybrane przez siebie treści. Do każdego ze zdjęć fajnie jest dodać podpisy, ja na pewno skorzystam z tego następnym razem.

IMG_6573-2

A co gdyby przygotowywać CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z każdej podróży? To byłoby coś cudownego!

IMG_6569-2-tile

SWEATER | BYNAMESAKKE , JEANS | LEVIS

Co sądzicie o takiej pamiątce? Lubicie taką formę zatrzymywania wspomnień?