MY FIRST PICNIC THIS SPRING

Wiosna i lato, to moje ulubione pory roku, ale myślę, że nie jestem jedyna!

Czas cudownej przyrody i przede wszystkim możliwość spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu! No i najważniejsze – spotkania z przyjaciółmi!

chrupki wielozbożowe 5 male

 Zawsze marzyłam o dużym tarasie, ale równie mocno jestem zakochana w swoim balkoniku. Właśnie poszukuję inspiracji, jak mogę go urządzić, może pomożecie?

chrupki wielozbożowe 4

 

 Lubię celebrować chwile, małe sukcesy, balkon idealnie się sprawdza jako mini piknikowe miejsce, już go testowałam! Jeśli nie chcemy przy pięknej pogodzie spędzać całego dnia przy gotowaniu, hummus sprawdzi się najlepiej! A z czym go podawać? Najlepiej pokrojone warzywa (marchewka, papryka, seler naciowy) i wielozbożowa przekąska z zawartością błonnika od Crunlight.

chrupki wielozbożowe 3

Jesteśmy tym co jemy, dlatego zawsze wybieram „zdrowie na talerzu”.

chrupki wielozbożowe

Świeża owocowa lemoniada będzie najlepszym orzeźwiającym dodatkiem w ciepłe dni!

chrupki wielozbożowe 6

Dlaczego wybieram „piknik” na balkonie?

Odpowiedź jest prosta, bo po prostu lubię przygotowywać wszystko zgodnie ze swoim pomysłem i estetyką, dlatego ciężko byłoby mi spakować się ze wszystkim do parku!

balkon

SHIRT | PRESKA , JEANS | LEVI’S 

Wszystko w moim ukochanym otoczeniu, z ulubionymi dodatkami i z niepowtarzalnym klimatem! No i przede wszystkim, w najlepszym jakie może być towarzystwie!

chrupki wielozbożowe 2

NAILS | NEONAIL

A czy Wy już po swoim pierwszym wiosennym pikniku? Może przygotowujecie go w jakiś inny sposób? Koniecznie się ze mną tym podzielcie!