BEAUTY AT HOME

Czym i jak się maluję? To chyba Wasze jedno z najczęściej zadawanych pytań!

IMG_9207

Bo o ile ubrania często nosimy te same, to jednak w przypadku kosmetyków lubimy grzebać             i przebierać w kosmetyczkach. Przynajmniej ja tak mam, że uwielbiam makijażowe nowości           i kosmetyki! Dlatego zawsze się cieszę, gdy wchodzi coś nowego, zwłaszcza jeśli jest to polska marka.

IMG_9213-side

TRANSPARENT POWDER | NEO MAKE UP

Ostatnio pokazywałam Wam mój tutorial makijażowy – makeupu dziennego, dzisiaj chcę Wam pokazać makijaż wykonany kosmetykami NEO Make Up, zamkniętych w pięknych matowych pojemniczkach.

IMG_9237

LIPSTICK (MY COLOR: 03 CHLOE) | NEO MAKE UP

Bardzo ważne jest to, że kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, wybieram produkty świadomie! Naturalne składniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł to ważny element.

IMG_9210

Bardzo dobra pigmentacja to priorytet (dla mnie to ważne, że makijaż jest trwały!), ale jednocześnie dla każdej z nas ważna jest lekkość i składniki odżywcze. Pomadki do ust są chyba moim ulubionym elementem kolekcji!

IMG_9221-side

Lubię rozświetlenie i efekt glow na mojej skórze, dlatego bardzo spodobał mi się nabłyszczacz do twarzy i ciała w płynie, który używam na skronie. Do tego stosuję róż – i gotowe!

IMG_9253

Kosmetyki znajdziecie na stornie: www.neomakeup.com !

#perfectionissimple

A Wy, eksperymentujecie ze swoim makijażem, czy zawsze używacie tego samego zestawu?