MY BEAUTY RITUALS

Self love is the greatest medicine…

IMG_0277

Zimą stawiam na regenerację skóry. Zanieczyszczenia powietrza, intensywny tryb życia, wysiłek fizyczny, make up…. Cera zasługuje na odpowiednie traktowanie po obciążonym czasie. Wiecie, że dużą wagę przywiązuję do kondycji ciała i cery, a ten rok był dla mnie szczególnie intensywny. Wybrałam pielęgnację odpowiednią dla potrzeb mojej skóry.

IMG_0254-side

KREM | Sesderma via TOPESTETIC SERUM | Sesderma via TOPESTETIC

Testom poddałam kosmetyki ze sklepu Topestetic. Korzystając z porady kosmetologa na stronie sklepu wybrałam krem i serum Hidraderm TRX Sesderma o działaniu nawilżającym i rozjaśniającym przebarwienia. Krem wyjątkowo mocno nawilża skórę, co jest zbawienne po długich podróżach czy przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach.

IMG_0303-2

Uwielbiam stosować serum, dlatego bardzo dużą wagę przywiązuję do odpowiedniego wyboru tego produktu. Serum Hidraderm TRX ma działanie nawilżające i depigmentujące. Bardzo dobrze poprawia kondycję skóry i jest świetne dla cery podatnej na przebarwienia! Dodatkowo, ważne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej na dzień – to też odpowiedź na Wasze pytania o to jak radzę sobie z dużą ekspozycją skóry na słońcu w ciągu roku – pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja!

IMG_0255

KREM | Sesderma via TOPESTETIC SERUM | Sesderma via TOPESTETIC

Jeżeli szukacie produktu odpowiedniego dla potrzeb Waszej skóry, skorzystajcie z porady kosmetologa Topestetic . Sklep ma darmową dostawę niezależnie od kwoty zamówienia, a do zamówień dodaje specjalnie dobrane próbki i prezenty!

IMG_0262-side

A Wy, dbacie o swoją skórę w jakiś szczególny sposób zimą? Jestem ciekawa!