CHRISTMAS GIFT IDEAS

“It’s the most wonderful time of the year…”

Prezent dla Mamy, prezent dla Chłopaka, prezent dla Babci, prezent dla Przyjaciółki… Lista nie ma końca, ale to nie musi wiązać się z ze stresem, że nie znajdziemy odpowiedniej rzeczy. Ja zawsze po podarunkowe inspiracje zaglądam do Tk Maxx.

Swój najbliższy sklep znajdziecie tu [KLIK] 

wallpaper_006_2880x1800 2

Dobrze wiecie, że tam zawsze można znaleźć coś ciekawego (ja zawsze, ale to zawsze muszę wychodzić z co najmniej jedną świeczką 🙂 Przygotowałam dla Was kilka inspiracji, zestaw skarbów, które najbardziej przypadły mi do gustu, a również są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Wszyscy lubią fajne dodatki do domu!

tkmaxxpolish_tkmaxx_196841130710538

Jeśli nie wiesz co sprezentować przyjaciółce, postaw na fajne dodatki: czapkę, rękawiczki, szalik, buty czy bluzkę. Dziewczyny przecież uwielbiają modę!

928108

Jeśli jednak nie jesteśmy do końca pewni gustu osoby, którą chcecie obdarować, warto wybrać kartę podarunkową, ja osobiście bardzo bym się z takiej ucieszyła. Są one bezterminowe, można je wykorzystać w każdym TK Maxx na terenie Polski. Wyglądają też bardzo fikuśnie – mają teraz różne świąteczne wzory! Kupić je można zarówno w sklepie, jak i na stronie [KLIK]

tkmaxxpolish_tkmaxx_19684613693563

PS. 1 grudnia wystartował konkurs dla wszystkich klientów Tk Maxx !

A Wy, myślicie już o świątecznych prezentach?