OUR BABY CARE

IMG_0317-2

W swojej pielęgnacji wybieram świadomie, dlatego nie wyobrażam sobie, aby w pielęgnacji Melody było inaczej. Zawartość naturalnych ekstraktów roślinnych, ochrona, nawilżenie skóry i bezpieczeństwo – na tym mi zależało przy doborze kosmetyków.

IMG_0327-2

Tym razem w konsultacji z kosmetologiem ze sklepu topestetic.pl wybrałam produkty do pielęgnacji mojego maluszka. Sesderma Babyses została stworzona dla delikatnej skóry dziecka już od jego pierwszych dni. Produkty chronią, łagodzą i regenerują ewentualne podrażnienia i zaczerwienienia. Sama jestem zadowolona z pielęgnacji kosmetykami Sesderma (jeżeli jeszcze nie widziałyście co wybrałam dla siebie, zapraszam Was na mój wcześniejszy wpis [ZNAJDZIECIE GO TU!] – wiedziałam, że ta marka to będzie też dobry wybór również dla Melody.

IMG_0135

W składzie zestawu Melodyjki znajduje się Diaper Cream – krem pielęgnacyjny, Body lotion – balsam nawilżający (ważna bariera ochronna) i szampon Shampoo pH Tear, który pozwala bez łez oczyścić głowę maluszka, nie powoduje podrażnienia i szczypania – wszystko to z linii Babyses Sesderma.

Mimo częstych podróży zawsze pamiętam o zabraniu tego zestawu. Przy zmianie klimatu i wody odpowiednia pielęgnacja jest szczególnie ważna.

IMG_0373-2

Kluczem do pięknej i zdrowej skóry jest indywidualnie dobrana pielęgnacja odpowiadająca na potrzeby skóry. Więc jeżeli szukacie kosmetyków dla siebie lub swoich maluszków polecam Wam skorzystać z porady kosmetologa topestetic, który jest dostępny przez czat na stronie sklepu, mailowo lub telefonicznie.

P.S Dodatkowo sklep do każdego zamówienia dodaje indywidualnie dobrane próbki i miłe prezenty, a wysyłka jest zawsze darmowa.

IMG_1079

A Wy, co polecacie do pielęgnacji maluszków? Może ktoś z Was również stosuje produkty Babyses, jestem ciekawa jak Wasza opinia!