JAK WYGLĄDA NASZE BIURO

Pewnie już wiecie, że jestem nieuleczalną estetką – wszystko czym się otaczam, czy to w domu czy w biurze musi mi się podobać, dlatego urządzanie przestrzeni do pracy dla mnie i mojego zespołu było dla mnie niezwykle ważne.

Processed with VSCO with c4 preset

Zależało mi, aby przestrzeń wokół nas była piękna, wyjątkowa, stymulowała kreatywność, ale również funkcjonalna, aby każdemu z nas dobrze się pracowało 🙂

Processed with VSCO with c4 preset

W naszej firmie NUSA dużo pracujemy przy komputerze, ale również urządzamy zebrania i “burze mózgów”, podczas których każdy musi się zmieścić i komfortowo usiąść. Właśnie dlatego, jednym z pierwszych i najważniejszych mebli w biurze jest piękny, duży stół od Wood&Paper – wyjątkowej, polskiej pracowni rodzinnej.

Processed with VSCO with c4 preset

Kiedy tylko go zobaczyłam, wiedziałam, że świetnie wpisze się w klimat naszej przestrzeni. Nie dość, że mieści się przy nim spokojnie 5 osób (każda z laptopem i mnóstwem innych potrzebnych rzeczy 😉 ), to jeszcze jego design jest absolutnie wyjątkowy. Blat wyróżnia się piękną, unikatową intarsją wykonaną z rodzimych, jak i egzotycznych gatunków drewna – dębiny, czeczoty, orzecha, teku oraz sapeli, w której od razu się zakochałam. Ma również funkcjonalne wycięcie na kable, aby każdy mógł się podczas spotkań podłączyć ze swoim laptopem czy smartfonem. Dodatkowo, całe biurko jest zabezpieczone kilkoma warstwami odpornego lakieru, dzięki czemu nie straszny mu kubek z herbatą czy kawą, którą zwłaszcza podczas intensywnych dni w pracy pijemy litrami 😉

Wood&Paper drewno użyte na biurku

Processed with VSCO with c4 preset

Uwielbiam przedmioty z duszą, dlatego bardzo zaciekawił mnie fakt, że pracownię Wood&Paper tworzą dwie przyjaciółki, Agata Kondracka – właścicielka i Magda Jasińska – projektantka, wraz z tatą Magdy, Zenonen, który jest mistrzem stolarstwa i od ponad 30 lat prowadzi własny warsztat we Wrocławiu. Wszystkie meble wykonywane są od A do Z ręcznie, z wielką dbałością o detale i jakość, co widać najlepiej na przykładzie naszego biurka, które jest absolutnie unikatowe.

Processed with VSCO with c4 preset

A Wy, na co najpierw zwracacie uwagę przy wyborze wystroju do domu czy biura? 🙂