Zakupy w czasie epidemii
IMG_4255

Te rok jest bardzo wyjątkowy i przewrotny, zmieniły się prawie o 180 stopni moje zwyczaje, mój styl życia. Musiałam zwolnić i jak wiecie drastycznie przyhamować. Ten czas spędzony w samotności w domu sprawił, że zupełnie inaczej teraz patrzę na to, co mnie otacza. Zupełnie inaczej postrzegam różne sprawy, inaczej żyję, inaczej kupuję. Staram się zwracać uwagę skąd pochodzi dany produkt, czy niesie za sobą jakąś historię i ma idęę. Wiem też, że wszystko przenosi się do strefy online. Praca, załatwianie spraw prywatnych i domowych, czy nawet relacje z ludźmi.

Zaczynam bardzo uważnie i ostrożnie podchodzić do wielu codziennych i przyziemnych spraw, jak choćby proste czynności dokonywania zakupów. Produkty, których wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, aby kupować przez Internet teraz są dla mnie tak oczywiste i banalnie proste. Na przykład kupowanie okularów online. Tak, jak okulary przeciwsłoneczne, to nie byłby dla mnie żaden kłopot, aby kupować z dostawą do domu, tak okulary korekcyjne już są dla mnie niemałym krokiem do przodu – ja zaopatrzyłam się w okulary do komputera (okularów ze szkłami z powłoką chroniącą oczy przed szkodliwym promieniowaniem ekranów).

Wybierasz oprawkę, podajesz parametry ze swojej recepty lub z „koperty” ostatnich Twoich okularów, wybierasz sobie szkła korekcyjne i już. Okulary są u Ciebie w kilka dni. Nie musisz nigdzie wychodzić. Jest bezpiecznie. Gotowe okulary dotrą prosto do Ciebie pod wskazany adres.

Możesz również najpierw je przymierzyć, czyli dokonać zakupu samych oprawek i jeśli będą Tobie pasowały (lub byłaby potrzeba dopasowania ich, dogięcia – żaden kłopot), to na koszt firmy zlecisz odbiór oprawek, zostaną wstawione odpowiednie szkła korekcyjne i odeślą je do Ciebie jak tylko wszystko będzie gotowe. Gotowy produkt, dopasowany do Ciebie, z odpowiednią korekcją, dociera zwykle w 2-3 dni robocze.

Współpraca z www.wokularach.pl otworzyła mi oczy na te sprawy i uświadomiła mi, że właśnie takie kwestie jak zakup okularów, który w dobie pandemii wydaje się być utrudniony, online jest bardzo prosty i dodatkowo bezpieczny – w sklepach internetowych pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą, pomogą w każdej chwili. Dodatkowo ceny online są niesamowicie atrakcyjne, a wybór ogromny.

Mam na sobie okulary marki SENJA 🙂

*Skorzystaj z rabatu do sklepu www.wokularach.pl, jak dla Was otrzymałam:

kod: ans40 gwarantuje 40% rabatu na okulary marki SENJA

kod: ans20 gwarantuje 20% rabatu na okulary pozostałych marek (takie jak Ray-Ban, Dior, Dolce&Gabbana, Versace, itp.)

Kody ważne do 31.12.2020, liczone od ceny bazowej.