Ranking blogerów 2020

Ranking najbardziej wpływowych blogerów Jason Hunt 2020

Nie wiem czy mieliście okazję poznać kiedyś bloga Jason Hunt, kiedyś występującego pod pseudonimem Kominek, ale jest to jedna z najbardziej wpływowych osób w polskiej blogosferze. Co roku w styczniu publikowane jest przez niego podsumowanie roku według jego subiektywnych obserwacji. Ukoronowanie naszej całorocznej pracy, ponieważ co roku Ranking jest zerowany.

Miałam ogromny zaszczyt znaleźć się w towarzystwie „Złotej dziesiątki” wraz z wieloma ciekawymi osobami:

Malwina Bakalarz – Trzcińska https://bakusiowo.pl

Janina Bąk https://janinadaily.com

Ewa Chojnowska – Lesiak https://szpilkiwplecaku.pl

Kasia Koczułap https://coztymseksem.pl

Anna Makowska https://doktorania.pl

Kamil Nowak https://www.blogojciec.pl

Jakub Roskosz https://jakubroskosz.com

Agnieszka Trolese – https://tasteandtravel.pl

Katarzyna Woźniak – https://mamaistetoskop.pl

„Pozostałe osoby w złotej dziesiątce to top topów blogosfery. Znamy ich, kochamy, uwielbiamy i prawdopodobnie z większością zobaczymy się tutaj także za rok. Jestem bardzo ciekaw, co wydarzy się u Ani Skury, która od zawsze jest dla mnie w ścisłej czołówce najciekawszych influencerek.” 

Chciałam z tego miejsca – bloga WhatAnnaWears, bliskiego memu sercu – bo tutaj się wszystko zaczęło podziękować i zapewnić, że ten rok będzie przełomowy i ciekawy zarówno dla mnie jak i moich followersów. Szykujemy dla Was wiele pięknych projektów, stworzonych z pasji i potrzeb duchowych, jakie mi przekazujecie w swoich wiadomościach. W tym roku planuję również reaktywację bloga, gdzie będę publikować dla Was wpisy na najpopularniejsze tematy o które prosiliście.

Dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy znaleźli się w Rankingu najlepszych blogerów 2020, brązowej, srebrnej dziesiątce, a w szczególności osobom w Galerii Sław (jestem zaszczycona znać osobiście wiele osób, które są w tym rankingu i trzymam kciuki za każdego z nich)!

*Zostawiam Wam tutaj link do RANKINGU