wSPIERAJMY

Dobro wraca, święta i nowy rok to zawsze intensywny czas dla mnie i mojego teamu pod względem działań dobroczynnych – ALE nie zatrzymujemy się, poniżej chciałam Wam podsumować ile dobrego zrobiliśmy i pokazać ile jeszcze możemy zdziałać ✨

  1. WOŚP – pobijemy rekord?

W tym roku mamy dla Was pięknego i super oryginalnego eBooka z przepisami NUSA TEAM, ostateczną wyprzedaż videobooków i audiobooka o Melodyjce, ale także REKLAMĘ NA INSTAGRAMIE @WHATANNAWEARS – pierwszy raz w mojej historii! Podczas kryzysu wywołanego koronawirusem wspierałam polskie firmy w akcji #wspieramwkryzysie, teraz chciałabym to przekuć w #wspieramwosp!

Co oferuję? W cenie 1500 zł (cały dochód idzie na WOŚP):

2-3 klatki stories na koncie @WhatAnnaWears

miejsce we wpisie na blogu oraz w wyróżnionej relacji

Zasady są proste!

-> MAIL – justyna@whatannawears.com – TYTUŁ: wspieramwośp

-> OCZEKIWANIE NA NASZĄ AKCEPTACJĘ ORAZ DANE DO PRZELEWU

-> PRZESŁANIE POTWIERDZENIA PRZELEWU I WYPEŁNIONEGO FORMULARZA*

-> TWOJA REKLAMA NA MOIM STORIES 🙂

*liczba miejsc ograniczona

Rok temu udało się nam zebrać 150 000 zł! Pobijmy rekord!

2. NTFY X ONE DAY – pomogliśmy 690 dzieciom!

Chciałam Wam też przekazać, że dzięki Waszemu zaangażowaniu razem z marką Nice to Fit You i Fundacją One Day (mój ukochany catering i bliska memu sercu fundacja) mogliśmy wspólnie pomóc dzieciom i młodzieży z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo wychowawczych.

Środki z akcji NTFY podczas Black Friday zasiliły Fundację One Day która zrealizowała projekt „Gwiazdka One Day 2020 ” w którym uczestniczyło 690 podopiecznych z 42 placówek z całego kraju.

Cieszę się, że coraz więcej marek podchodzi odpowiedzialnie społecznie do swojego biznesu i pomaga budować świadomość!

3. Zbiórka na Laurę

Dzięki świątecznej zbiórce, gdzie cały dochód z VIDEOBOOKÓW oraz AUDIOBOOKA “Bajeczki o Melodycje” został przeznaczony na malutką Laurę chorą na SMA udało się nam zebrać ponad 10 000zł! Zbiórka dalej trwa – tutaj zostawiam Wam link!

DZIĘKUJĘ WAM! DOBRO WRACA, SZERZMY JE!