wyzwanie i konkurs!

SZCZĘŚLIWA JA – WYZWANIE 

Piękne Kobiety ✨?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy mogliście obserwować moją przemianę i nowe treści, które po prostu identyfikują się z moim teraźniejszym stylem życia. W międzyczasie udało mi się stworzyć pięknego ebooka „Bali na Twoim talerzu”, który zawiera nie tylko moje ulubione przepisy, ale chciałabym także aby motywował Was do pracy nad sobą i wzbogacaniem swojej codzienności o nowe piękne chwile i emocje. 

Przygotowałam dla Was moje Kochane Wyzwanie!, w którym może uczestniczyć każda z Was! Bardzo gorąco zachęcam abyście poświęciły chwile z swojego dnia, skupiły się na sobie i swoich osobistych potrzebach, a przez to odnalazły także lepsze wersje samych siebie. Ja tak zrobiłam i jestem najlepszym dowodem na to, że to działa! 

Pokochanie i dbanie o siebie są kluczem do odnalezienia naszego wewnętrznego szczęścia, choć w dzisiejszym świecie ciągłej pogoni, porównywania się, rywalizowania, szukania miłości na zewnątrz, opierania swojego własnego szczęścia na innych, zdaje się być niezwykle trudne do osiągnięcia, to wierze, że każda z Was będzie mogła sobie pomóc i odnaleźć ten wewnętrzny spokój i harmonię, która pozwoli Wam na skuteczniejsze i pełniejsze realizowanie swoich celów.  

Dlatego w moim Wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto chce odbyć razem ze mną tę fantastyczną i magiczną podróż!

21 dni miłości do  samych siebie, nauki cierpliwości poprzez gotowanie przygotowywanie posiłków oraz ich spożywanie. Chciałabym nauczyć Was medytacji i dbania o siebie. Nie tylko w kwestii żywienia, to będzie jedynie tło. 

Ogromną radość daje mi wspieranie innych w ich wzrastaniu i dzieleniu się tym co przeżywam, ale też uczenie się od innych. Gdy obserwuje wiele nieszczęśliwych, samych ze sobą, niekochających siebie dziewczyn i kobiet to mam ochotę je po prostu mocno przytulić, wysłać im trochę miłości i dać im kilka drogowskazów na życie.

Jeśli teraz to  czujecie, to chciałabym, żeby to Wyzwanie dało Wam siłę do realnych zmian w życiu codziennym! 

W WYZWANIU MOŻE BRAĆ UDZIAŁ KAŻDY!

W dniach od 26/07 do16/08 na moim profilu na Instagramie będę wrzucać dla Was posty z zadaniami, które zmienią wasze myślenie o gotowaniu. Traktowanie tego jako medytacji pozwoli Wam się wyciszyć, znaleźć czas dla siebie, poprawić jakość tego co jecie, urozmaicić codzienne potrawy oraz poznać nowe smaki i kolory. 

Potraktujecie to jako czas na lepsze poznanie samych siebie, zaopiekujcie się sobą i wykorzystajcie ten czas na spędzenie do we wspaniałym towarzystwie – Waszym własnym ?!

A potem zjeść coś pysznego 🙂 

Oprócz tego mam dla Was KONKURS!

2 THERMOMIXY TM6, dla dwóch wojowniczek/wojowników!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Kupić ebooka „Bali na Twoim talerzu” 
  2. Obserwować aktywnie profil @whatannawears i @thermomixpl
  3. Polubić post konkursowy albo wszystkie posty z wyzwania „SzczęściwaJa”
  4. Mieć profil publiczny na Instagramie w trakcie trwania wyzwania
  5. W ciągu 21 dni trwania wyzwania należy opublikować minimum 7 postów na swoim profilu na Instagramie w dowolnej formie, które są zgodne z tematyką wyzwania danego dnia – gotowanie/medytacja. Odzwierciedlanie go może przyjąć postać zdjęcia z gotowania, gotowej potrawy, nawiązującego do treści medytacyjnych bądź duchowych. Zgodnych z nurtem wyzwania.
  6. Każde zdjęcie biorące udział w konkursie musi być oznaczone hasztagiem #wyzwaniebalicookbook

Każdego dnia będę motywować Was do zmian, aby poprawić Wasze samopoczucie, by lepiej się odżywiać i zmienić swoje życie!

Konkurs kończy się wraz z zakończeniem wyzwania, w dniu 16/08 – komisja (w której oczywiście będę też ja ;)) wybierze 2 najbardziej kreatywne i najciekawsze osoby, którym firma Vorverk Sp. z o. o. Sp. k. – jako partner Konkursu przekażę dwa Termomixy TM6, ale to nie wszystko! W skład zwycięskiego pakietu wchodzą także colorsy z foremkami oraz zestaw do gotowania z NUSA! Także same widzicie, że jest o co walczyć, a jednocześnie przy tym można wzbogacić siebie i umilić swoją codzienność! 

Trzymam kciuki za Wasze przemiany, którymi mam nadzieję, będziecie się ze mną dzielić <3 

  • DODATKOWE KONKURSY – ENJOY COLORS – REGULAMIN
  • DODATKOWE KONKURSY – VONDER EUROPE – REGULAMIN
  • DODATKOWE KONKURSY – ZIELONA SKRZYNKA – REGULAMIN
  • DODATKOWE KONKURSY – DEEZEE – REGULAMIN