E-BOOK | FAQ

Jak zalogować się na konto? 

Wejdź na stronę główną www.whatannawears.com, zaloguj się na „MOJE KONTO” e-mailem, z którego dokonałeś zakupu (jeżeli go nie pamiętasz, znajdziesz go na znaku wodnym na pierwszej stronie ebooka). Następnie przejdź do zakładki „PLIKI DO POBRANIA” znajdującego się po lewej stronie. Znajdziesz tam zakupiony wcześniej plik i po kliknięciu w brzoskwiniowy przycisk „BALI NA TWOIM TALERZU” rozpocznie się pobieranie zindywidualizowanego pliku pdf z e-bookiem.

  1. W JAKIEJ FORMIE JEST E-BOOK?

Ebook jest jedynie w formacie PDF, który możesz odtworzyć po pobraniu na dowolnym urządzeniu elektronicznym wyposażonym w czytnik PDF (np. Adobe Reader). 

2. ILE RAZY MOGĘ POBRAĆ E-BOOKA? 

Ile tylko chcesz, ale tylko dla siebie! Każdy ma swój „indywidualny” eBook ze znakiem wodnym, w którym widnieje informacja o e-mailu, imię i nr zamówienia tak abyśmy mogli zapobiec jego nielegalnemu rozprzestrzenianiu ?

3. JAK MOGĘ POBRAĆ E-BOOKA? 

Po utworzeniu konta i zakupie e-booka wystarczy zalogować się na  „MOJE KONTO” i wejść w „PLIKI DO POBRANIA” – tadam, tam znajdziecie plik!

4. JAKIE FORMY PŁATNOŚCI AKCEPTUJECIE?

Obsługujemy płatności poprzez PAYU, BLIK, TWISTO.

5. CZY E-BOOK PRZYJDZIE DO MNIE W FORMIE PAPIEROWEJ? 

Niestety, e-book jest tylko w formie elektronicznej, ale dzięki temu możesz go mieć zawsze przy sobie! Niezależnie od tego, zawsze możesz go wydrukować! Pamiętaj jednak, że każdy eBook jest zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym.

6. DO KIEDY TRWA PROMOCJA?

Cena promocyjna 59,90 zł obowiązuje do 9 sierpnia 2021 roku włącznie! Później będzie sprzedawany w standardowej cenie 79,90 zł.

7. CZY MOGĘ PODAWAĆ POTRAWY Z EBOOKA DZIECIOM? 

Oczywiście! Przepisy są skierowane do całej rodziny, należy jedynie uważać na poziom ostrości i proporcje niektórych potraw 😉

8. NADAL NIE MOGĘ SOBIE PORADZIĆ, CZY MOGĘ PROSIĆ O POMOC W REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Nasz TEAM służy pomocą, jeżeli te pytania Wam nie pomogły to napiszcie wiadomość na ebook@whatannawears.com podając imię, nazwisko, mail z zamówienia i nr zamówienia, a dziewczyny z pewnością pomogą! Prosimy jednak o cierpliwość, na początku pewnie będziemy mieć sporo pytań, a każdemu chcemy poświęcić wystarczającą ilość uwagi. KONKURS
“BALI NA TWOIM TALERZU”

*REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIECIE TUTAJ

  1. CO MOGĘ WYGRAĆ? 

Wygrana obejmuje 2 urządzenia Thermomix TM6,  zestaw proszków barwiących Enjoy Colors i moździerzy NUSY dla 2 zwycięzców! 

Konkurs trwa od 26/07/21 do 16/08/21, ponadto będę miała dla Was 5 nagród wyróżniających w postaci zestawu naturalnych proszków barwiących oraz foremek Enjoy Colors i produktów z Nusy! 

2. CO MUSZĘ ZROBIĆ? 

Zasady są bardzo proste! Wystarczy spełnić kilka kroków: 

  • Kupić eBooka „Bali na Twoim talerzu” 
  • Obserwować profil @whatannawears i @thermomixpl
  • Polubić post konkursowy 
  • Mieć profil publiczny na IG w trakcie trwania wyzwania
  • W ciągu 21 dni trwania wyzwania należy opublikować minimum 7 postów na swoim profilu IG w dowolnej formie, które są zgodne z tematyką wyzwania. Odzwierciedlanie go może przyjąć postać zdjęcia z gotowania, gotowej potrawy, nawiązującego do treści medytacyjnych bądź samorozwojowych. Zgodnych z nurtem wyzwania.
  • Każde zdjęcie biorące udział w konkursie musi być oznaczone hasztagiem #wyzwaniebalicookbook oraz #balicookbook

    3. CZY KONKURS THERMOMIX TO TO SAMO CO WYZWANIE?

Nie! W wyzwaniu może wziąć udział każdy, w konkursie jedynie osoby, które kupiły eBooka. Ponadto wyzwanie polega na wzmacnianiu siebie i pracy nad sobą, a konkurs ma być zwieńczeniem tej akcji i nagrodą dla osób gotujących/pracujących nad sobą z ebookiem 🙂

4. ILE ZDJĘĆ MUSZĘ/MOGĘ DODAĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? 

Aby zakwalifikować się do rozstrzygnięcia należy w dniach 26.07-16.08 dodać minimum 7 postów związanych z tematyką wyzwania oraz postami, które będę publikować ja na swoim profilu (gotowanie, mindfullness, przemiana, medytacja, praca nad sobą lub po prostu zdjęcie potrawy)! Oceniana będzie kreatywność i ujęcie tematu. Co do maksymalnej liczby, brak! Każde zdjęcie zwiększa Twoją szansę na wygraną! 

5. JAK ZWERYFIKUJECIE CZY KUPIŁAM EBOOKA? 

Każdy eBook ma przypisanego właściciela.- imieniem i nazwiskiem, na tej podstawie będziemy mogli zweryfikować realizację zamówienia 🙂