VANCOUVER INCREDIBLE CITY

14 maja 2012

Po tych mocnych fashionownych akcentach dzisiaj mała wycieczka krajoznawcza.To taki mój przerywnik w pracy, której mam teraz całe mnóstwo.Chętnie, więc wrócę do pięknych miejsc z mojej bardzo niedalekiej przeszłości, jakim jest m.in Vancouver.Tyle się teraz dzieje, że ciężko mi sobie wyobrazić, że byłam tam niewiele ponad miesiąc temu. Ta różnorodność krajobrazu zafascynuje Was!
Vancouver jest naprawdę magiczne. Wcześniej mogliście zobaczyć jak wygląda tam Fashion Week, a teraz kilka widokówek z podróży.Wiele już widziałam.Ale to miasto zaskoczyło mnie bardzo. Polacy porównują ten zakątek krajobrazowej rozkoszy do połączenia kilku polskich miast.Jest tu i Sopot i Zakopane i trochę nawet Mazury. Ba! ja dodałabym nawet odrobinę Nowego Jorku. Osobnikom kierującym się wizualnymi aspektami, to miasto na pewno wyjdzie na przeciw. Ludziom kochającym sport, tak jak ja, również. Bo gdzie indziej w tym samym czasie mogłabym pożeglować a godzinę później pośmigać na desce? Tego zazdroszczę im najbardziej. Chociaż domki na wodzie też są obiektem mojej zazdrości. Pozostaje im  jeszcze tętniące życiem miasto i żółte taxówki. Oczywiście,to nie to samo co NYC, wieżowce niższe, taxówki bardziej eleganckie i już bez tego klimatu,ale….

Komentarze

 1. Anonymous pisze:

  Jak tam ślicznie, faktycznie.
  Wspolczuje walizki:((((

 2. Paula. pisze:

  Piękne zdjęcia 🙂

 3. ŻuŻu pisze:

  o rany, jak pięknie! ja od zawsze jestem raczej negatywnie nastawiona do całej Ameryki, która kojarzy mi się z kiczem, popcornem, masowością i chaosem…a tu pokazujesz zdjęcia tak pięknego miasta i burzysz trochę mój światopogląd;)

  1. moze-ja pisze:

   Vancouver leży w Kanadzie, pod względem kontynentu jest to część ameryki północnej, ale myślę ,że kanadyjczycy sporo się różnią od swoich sąsiadów ze stanów, którzy mogli by się kojarzyć z przedstawionym przez ciebie opisem
   zdjęcia świetne
   ten różowy budynek jest niesamowity
   i ta leśna sceneria

 4. Anonymous pisze:

  Bajkowe miejsce, pięknie… i ponoć bardzo mili ludzie tam mieszkają. Kentak.

 5. Anonymous pisze:

  nawet nie wiesz, jak teraz zżera mnie od środka zazdrość, że mogłaś zobaczyć miejsca o których ja marzę od wielu lat 🙂

 6. diggerowa pisze:

  ach, Kanada, niedawno dostałam propozycję osiedlenia się tam na stałe, nad którą intensywnie myślę. zwiedzić zapewne warto :> buziaki

 7. Wioletta pisze:

  Pięknie, pięknie, pięknie i Mazury też tam są to prawda 🙂

  http://www.viblogstyle.blogspot.com/

 8. made-vogue pisze:

  piękne zdjęcia! 🙂

 9. MEG pisze:

  o matko, cóż za piękne widoki! tylko pozazdrościć…

 10. not my name pisze:

  piękne zdjęcia:) pozazdrościć tych widoków:)

  http://wearingpinkglasses.blogspot.com/

 11. Cosabella pisze:

  Zgadzam się! Jest niesamowite 🙂

  pozdrawiam

 12. Nancy Irving pisze:

  miasto wygląda obłędnie, cóż za różnorodność!A te bajeczne skrzyneczki na listy! Niesamowite. Oj zazdroszczę Ci tej wyprawy!

  1. Nad skrzyneczkami na listy strasznie się rozczuliłam:)