WZÓR DO NAŚLADOWANIA – AKCJA SPOŁECZNA DKMS & COTY POLSKA

Dzisiaj dzień pełen radości. Od rana dosłownie jestem zasypywana od Was wiadomościami wzruszenia,które dotyczą wczorajszego wpisu o moim biegu w Gambii. Aaaaa dziękuje Wam za każdą jedna! Wprawdzie nie chciałam spowodować abyście płakały i to jeszcze w pracy.Nie spodziewałam się tego naprawdę,ale dziękuje po stokroć. Takie wiadomości od Was uskrzydlają mnie jeszcze bardziej. Kolejna przemiła wiadomość to fakt, że dołączyłam do akcji społecznej “Wzór do naśladowania” Fundacji DKMS we współpracy z Coty, podczas której chcemy zachęcić ludzi do wsparcia walki z rakiem krwi oraz rejestracji w bazie dawców szpiku (ZAREJESTROWAĆ MOŻECIE SIĘ TUTAJ). Dla mnie to ogromny zaszczyt i wyróżnienie.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAPokazujemy, jak niewiele potrzeba, aby uratować komuś życie i zostać wzorem do naśladowania.Ja od lat jestem dawcą szpiku. Was gorąco zachęcam do tego samego. Kilka dni temu pokazałam Wam swoje nowe paznokcie. Jednak to nie był jedyny cel mojej wizyty w Piuelle Studio.Bo swoje poparcie dla akcji możecie wyrazić również inny sposób. Na początek wystarczy, jeśli na paznokciach namalujecie symbol „&”, będący symbolem walki z rakiem krwi i będziecie go propagować wśród innych. Poniżej mini poradnik, jak to wykonać:
Wzorem może stać się każdy, kto przyłączy się do akcji i na stronie wzordonasladowania.pl udostępni swoje zdjęcie, na którym widnieje “Wzór, który ratuje życie”. Dodatkowo, 1 % sprzedaży lakierów marek (Rimmel, Astor, Miss Sporty, Sally Hansen praz Manhattan) zostanie przekazane Fundacji DKMS.
Chciałabym Was gorąco zachęcić do tego, abyście rejestrowały się się w banku dawców DKMS oraz
zaprosić do wsparcia tej inicjatywy, ponieważ wierzę, że razem mamy większą moc i każda z Was może być doskonałym przykładem osoby, która stanowi dla innych wzór do naśladowania.
Pomaganie jest cool!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAfot. Martyna Skura || Lifein20kg

NAILS by Piuelle Studio, dziękuje za udostępnienie salonu do zdjęć.