MOJA BIŻUTERIA PAJACYK #‎prezentOdSerca

Szczęście to jedyna rzeczy, która się mnoży jeśli się ją dzieli.
whatannawears x pajacyk male copy
Polska Akcja Humanitarna zaprosiła mnie do  zaprojektowania bransoletek. To dla mnie wielki zaszczyt, że w ten sposób mogę przyczynić się do szczęścia innych. W projekt włożyłam wiele swojego serca, udało mi się odwiedzić pracownię firmy Lemoniq, gdzie powstały bransoletki, tuż przed samym wylotem na ostanią naszą wyprawę. Ufff,ale na szczęście wszystko się udało. Powstały dwie bransoletki, które oddają całą mnie: jedna o bardzo kobiecym charakterze w pastelowych kolorach a druga w stylu boho nawiązująca do mojej wielkiej pasji, czyli podróży.
A wiecie co jest najlepsze? Wy też możecie pomnożyć to szczęście. kupując jedną z nich. Najlepiej kupcie obydwie bransoletki. Tym samym weprzecie program dożywiania dzieci “Pajacyk” oraz pomożecie ofiarom kryzysów humanitarnych. Jedna dla Was a druga dla bliskiej Wam osoby: mamy, siostry czy przyjaciółki. Ja swoją oddałam mojej ukochanej siostrze bliźniaczce ( Lifein20kg ).
whatannawears x pajacyk male
Wiecie jakie prezenty są najlepsze? Takie od serca!
Wejdź na www.sklep-pah.pl i kup prezenty dla swoich bliskich.
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na program dożywiania dzieci “Pajacyk” oraz na pomoc dla ofiar kryzysów humanitarnych. ‪#
‎prezentOdSerca ‪#‎podzielSięDobrem

BRANSOLETKA W STYLU BOHO

W te święta wybierz wyjątkowy prezent od serca!
Bransoletka, którą zaprojektowałam to kwintesencja dziewczyny podróżniczki, która kocha słońce na twarzy i piasek we włosach. Stąpa po ziemi z muszelkami na kostkach, marzycielka, która przepłynęłaby świat w łódeczce z papieru. kocha życie i piękne obrazy, ale pragnie się tym pięknem dzielić również z innymi. Jeśli czujesz, że ten opis to opis Twojej najlepszej przyjaciółki, mamy czy siostry, kup jej koniecznie taką bransoletkę. 
Cena: 125 PLN
boho 1 male
PASTELOWA BRANSOLETKA Z SERDUSZKIEM
Bransoletka w kolorach, które najbardziej lubicie, czyli szarościach i róży. Ozdobiona również posrebrzaną figurką Pajacyka. Oznacza to, że wybierając tę bransoletkę obdarowujesz posiłkiem głodne i niedożywione dzieci w Polsce i na świecie!
Cena: 80 PLN
IMG_5387mala