#MYPARK IVY PARK x ZALANDO

Dziś mam dla Was trochę newsów ze świata mody. Opowiem Wam o nowej marce modowej Ivy Park, którą już teraz możecie dostać na Zalando. Mowa tu o brandzie stworzonym przez Beyonce oraz Sir Philipa Greena z Topshop. Takie połączenie musiało wypalić ! To pierwsza sportowa marka stworzona przez piosenkarkę, która reprezentuje wizerunek silnej kobiety. Była ona długo wyczekiwana a pierwsze szepty można było usłyszeć już kilka miesięcy temu. Teraz została wypuszczona na rynek chwilę przed nową płytą Beyonce. Przypadek ? Nie sądzę ! A czym wyróżnia się IVY PARK i dlaczego spodobały mi się te ubrania ?

“Kolekcja zainspirowana parkiem, w którym Beyoncé spędzała czas jako dziecko i który pomógł jej odnaleźć w sobie siłę i ambicję do osiągania sukcesów.”

ivypark

Podoba mi się to, że zacierają się granice między odzieżą sportową do treningu a ubraniami na co dzień i stawia na tak nowoczesny design. Każdy produkt uszyto z zaawansowanych technicznie materiałów, dzięki temu aktywność fizyczną możemy podjąć w każdej chwili. Znajdziemy w kolekcji nowoczesne kurtki z membraną i bluzy jak i modne dodatki, takie jak czapki.

 IMG_4887male

ivypark3-male

IMG_4933

GRAJ.DECYDUJ.ŻYJ

IMG_4859male

IMG_5647male

PEŁNA MOC.

ivy-park2-male

IMG_5679male

IMG_5670male

IMG_4899male

PIERŚCIONEK ZNAJDZIECIE TUTAJ

IMG_5778male

Jak widzicie na zdjęciach ja wybrałam bardzo elastyczne i wygodne body, które niezwykle wysmukla sylwetkę. Może być do jogi, a możemy je potraktować jako laycre na surfing lub supa czy inne sporty wodne. Do tego kurtkę, która pełni wiele funkcji, chroni przed wiatrem, ale również przed deszczem. Jej design jest na tyle nowoczesny, że może stanowić element codziennego looku. Dostępne są rożne kolory i sety. Ja uzupełniłam cały look szarą bejsbolówką.

IMG_5727male

IVY PARK JEST AFIRMACJĄ KOBIECEJ SIŁY. SIŁY SPORTSMENEK, ARTYSTEK, MATEK. WSZYSTKICH KOBIET.

IMG_5721male

IMG_4962male

IMG_5652male

IMG_5710male

Idea marki bardzo do mnie przemawia. Kobieta Ivy Park jest niezależna i silna a przy tym jest wielką optymistką. Uwielbia to co robi i kocha swój park !

IMG_5734male

IMG_5761male

BODY IVY PARK  COAT IVY PARK  HAT IVY PARK RING W.KRUK

No właśnie a czym jest #MYPARK ?

Dla mnie to strefa w której czuje ryzyko, nową przygodę, coś nieznanego. Ciągła zmiana miejsca daje mi poczucie rozwoju. Paradoksalnie #mypark odnajduje w każdej kolejnej podróży.

A gdzie jest Twój park ?