GET SMARTER WITH FOSSIL Q SMART WATCH

Dzisiaj zapraszam po kolejną dawkę słońca do mojej balijskiej krainy. Poza słońcem i owocami dzisiaj mam kolejną technologiczną nowinkę.
Jeśli planowaliście kiedykolwiek zakup Smartwacha, dziś post zdecydowanie dla Was.
To dokładnie ten sam model, który prezentowałam Wam na blogu kilka dni wcześniej [możecie zobaczyć tutaj], ale…

fossil-q-3-male

Jedyna różnica jest taka, że jadąc na Bali zamieniłam metalową bransoletę w moim Smartwatch Fossil Q na silikonowy pasek. Tamta wersja oczywiście była zdecydowanie bardziej elegancka, ale sportowe stylizacje czy strój kąpielowy wymagają opcji bardziej wygodnej. Wersje z bransoletą możecie zobaczyć [ tutaj ]

 
fossil-q-1male

fossil-smartwach-qmale

Gdy mój telefon leży w pokoju wszystkie powiadomienia wyświetlają się na zegarku.Wprawdzie w wersji mini, ale gdy widzę powiadomienie, mogę dopiero wtedy sięgać po telefon. Zegarek jest w pełni kompatybilny z telefonem – mogę również zmieniać wygląd wyświetlacza. 

img_2324male

img_2353male

Ja wybrałam oczywiście wakacyjny miętowy kolor bransoletki. Dodatkowo dzięki aplikacji na telefonie, biały wyświetlacz imituje tradycyjną tarcze zegarka Fossil. Zegarek nie zastąpi nam oczywiście większych używanych na co dzień urządzeń, ale jest doskonałym uzupełnieniem            i ciekawostką dla tych, którzy kochają technologie i lubią upraszczać sobie życie.

img_2371male

img_2377male

TSHIRT | MANGO , SHORTS | MOHITO , SHOES | DEEZEE

img_2381male

img_2401male

fossil-q-2male

ZEGAREK | Smartwatch Fossil Q