MY HOME OFFICE
Na co dzień, gdy w moim „domowym biurze”  pracuje na stacjonarnym komputerze albo laptopie, ale czasem,gdy leżę w łóżku, idę na szybkie spotkanie czy lecę samolotem zaczęłam sięgać po ten mały MateBook. Dzisiaj wracam do Was z kolejną nowością technologiczną od Huawei.
img_2951male
Podróże, ciągły ruch – rozmiar i waga urządzeń, które pozwalają mi na stały kontakt ze światem mają ogromne znaczenie. Raz ekstremalne warunki, czasem spokój domowego zacisza a innym razem intensywne spotkanie – z pomocą przychodzi Huawei MateBook, czyli urządzenie wielofunkcyjne, które pomaga mi „ogarnąć” wszystkie sprawy.
Długa podróż samolotem to świetny moment na test komputera, który jednocześnie pełni funkcję tabletu. Bez problemu mogę przeglądać zdjęcia , szybko odpisać na maile czy nawet z pomocą dołączonego rysika podpisać elektronicznie umowę z drugiego końca świata.
img_2957male
W chwili relaksu MateBook może służyć również jako przenośne kino! Z pomocą stojaczka spokojnie mogę się odprężyć w bezpiecznej odległości ekranu od moich oczu. Żywotności baterii – to coś co z pewnością przydaje się w każdych warunkach jest bardzo duża. A MateBook pod tym kątem sprawdził się świetnie. Oprócz funkcjonalności ma też naprawdę przepiękny design. Matowa, bardzo cichutka klawiatura oraz kamelowe, skórzane etui to moje dodatki.
img_1688male
img_1709male
img_2961male
 
Przydatnym dodatkiem okazuje się również być rysik. Doskonały do dokonywania szybkich zmian, przeglądania zdjęć czy kreatywnego malowania.
 
img_2972male
 
img_2977male
 
img_1694male
 
Przy okazji chciałam Wam powiedzieć, że mam dla Was promocję na zegarek DANIEL WELLINGTON. -15% + darmowa dostawa na hasło : whatannawears.
 
img_2963
A pro po marki Huawei, już za kilka dni ruszam w kolejną, daleką podróż. Podbój Chin ze mną zaplanował Huawei podczas premiery ich najnowszych urządzeń i publikacji nowinek technologicznych.  Już nie mogę się doczekać! Oczywiście jak zawsze będziecie mogli liczyć na
relację z tego wydarzenia.
img_2995male