ŁAZIENKA MARZEŃ I KOKOSOWY RYTUAŁ

Dzisiaj zabieram Was znowu na Bali, żeby uchylić Wam kolejny rąbek mojego balijskiego świata. Tym razem moją wymarzoną łazienkę. Wnętrza z wanną czy prysznicem pod chmurką oglądałam kiedyś na pintereście, a teraz mam to wielkie szczęście, że mogę brać sama prysznic w takim miejscu! Łazienka pod chmurka – prysznic w otoczeniu tropikalnych liści! Natura w 100%! Mała rzecz a tak cieszy! Ach gdyby móc mieć kiedyś taką łazienkę w swoim domu… marzenie!

img_7031male

Jest jeszcze jedna rzecz umilająca te doznania, tym razem mam na myśli doznania zapachowe. Idealna łazienka to również z nasze ulubione kosmetyki. Olej kokosowy ( kolejny olej na mojej kosmetycznej półce:) to zdecydowanie kosmetyk, którego aplikowanie potrafi przenieść nas choć na chwilę w egzotyczne miejsce. Wiem to, bo sama przywoziłam wcześniej olejki kokosowe dla siebie i koleżanek do Polski, a potem smarując się nimi w domu odżywały wspomnienia. Też tak macie, że zapach potrafi przywrócić wspomnienia nawet sprzed kilku lat?

Olej kokosowy jest Wam pewnie doskonale znany jako produkt w 100% naturalny stosowany zarówno przy pielęgnacji ciała jak i w kuchni do smażenia czy sałatek. Jakiś czas temu dostałam w prezencie olejek kokosowy polskiej firmy CoconnelleI chyba to do tej pory najlepszy kokosowy olejek jaki stosowałam. Jest bardzo wydajny a jego intensywność na długo zostawia przyjemny zapach “wakacji” na skórze. Używam go przede wszystkim do nawilżania ciała, ale też często wcieram w suche końcówki włosów, a czasem stosuje nawet do demakijażu. 

MÓJ TRICK : jeśli płynna konsystencja Ci nie odpowiada, wystarczy, że włożysz pudełko do lodówki i po godzinie stwardnieje tworząc zastygłą masę ( idealna opcja np do smarowania ciała, czy smażenia ). Jeśli zaś wolisz płynną konsystencję zostaw pudełko w temperaturze pokojowej (lub postaw przy kaloryferze) a znowu stanie się płynny ( idealna opcja do demakijażu czy masażu)

organiczny olej kokosowy Coconnelle
organiczny olej kokosowy Coconnelle

Ja mam tutaj chociaż na chwile swoją łazienkę marzeń i małe home SPA pod chmurką, ale jeśli chciałybyście poczuć u siebie takie małe balijskie SPA to wystarczy taki kokosowy rytuał, który przywróci wszystkie wakacyjne wspomnienia. Jest tak intensywny, aż chciałoby się go zjeść!

Możesz sprezentować taki olejek najlepszej przyjaciółce czy mamie np w prezencie gwiazdkowym z karteczką “Miał być bilet na Bali, ale podobno ten olejek wystarczy, żeby się tam przenieść” Ha! co myślicie? Do kosmetyku możecie dołączyć prawdziwego kokosa. Myślę, że będzie to idealny i bardzo oryginalny prezent! A teraz możecie go kupić dodatkowo z rabatem.

– 10% NA HASŁO  :  COCO.ANNA

img_7031male
organiczny olej kokosowy Coconnelle
img_6782male

Olejek możemy też wmasować w twarz, dekolot i włosy, lub użyć do demakijażu…

img_6840male

…nakładając niewielką ilość olejku na wacik.

img_6854maleimg_6847male

ORGANICZNY OLEJ KOKOSOWY | COCONNELLE 39,90 PLN  -10% na hasło: COCO.ANNA