PAKOWANIE PREZENTÓW DIY

Prezenty można pakować, albo nie pakować. Po prostu je dawać. Nie. Nie można. Według mnie istnieje taka niepisana zasada, że prezenty pakujemy. Pokaż mi jak pakujesz prezenty a powiem Ci kim jesteś. Według mnie sprawdza się w 100%. Nie lubię torebek papierowych, a jeszcze bardziej nie zapakowanych prezentów. W pięknie zapakowanym prezencie, tak od serca może być już naprawdę coś drobnego. Wierze, że to jak je pakujemy odzwierciedla to co chcemy przekazać danej osobie. Troskę, zainteresowanie, fakt, że nie tylko poszliśmy do sklepu czy zamówiliśmy przez internet, ale to, że poświęciliśmy czas i uwagę przedmiotowi, który chcemy ofiarować. Nie ważne co dajemy, ale ważne w jakich okolicznościach i w jaki sposób to ofiarujemy. Jeśli wcześniej wkładaliście prezenty tylko do papierowej torebki kupionej w empiku, spróbujcie, aby w tym roku było inaczej. O to kilka podpowiedzi jak tanio, a pięknie można zapakować prezent.

img_8242male

Moje pomysły na prezenty już znacie, jeśli jeszcze nie czytaliście znajdziecie je tutaj i tutaj, teraz czas na pakowanie! Od samego kupowania, zdecydowanie wole moment wyłożenia wszystkiego na podłogę i pakowania prezentów. Uwaga teraz wyjawię Wam mała tajemnicę o sobie. Ku rozpaczy mojego męża jestem małym zbieraczem! 🙁 Ahhaah czy Wy też tak macie, że zostawiacie różne rzeczy, bo to się może przydać a tamto…  I tak właśnie jest z prezentami, cały rok kolekcjonuje różne kokardki, wstążeczki i inne rzeczy, które mogę później wykorzystać przy pakowaniu prezentów. A przydać się może wszystko 😀

Za nim zaczniesz, zerknij na godzinę i sprawdź ile zajmie Ci zapakowanie wszystkich prezentów, gwarantuje Ci, że po pierwszym już nie będzie patrzeć na zegarek 🙂

pakowanie-prezentow-diymale-11

WATCH | FOSSIL FTW1105

 JAK ZAPAKOWAĆ KSIĄŻKĘ LUB PŁASKIE PUDEŁKO?

Najlepszy do tego będzie szary eko papier, nie dość,że dbamy o środowisko to jeszcze nasz prezent będzie bardzo stylowo wyglądał. Wersja minimalistyczna to przewiązanie pakunku sznurkiem jutowym lub neutralną rafią. Dla bardziej wymagających jednak zadanie specjalne, doklejamy na taśmę dwustronną lub specjalny klej, dodatki: cukierkową laskę, gwiazdki a nawet żywą gałązkę choinki.

pakowanie-prezentow-diy8male

pakowanie-prezentow-diy10male

pakowanie-prezentow-diy7
pakowanie-prezentow-diy13-male
pakowanie-prezentow-diy2-male

pakowanie-prezentow-diy5male

Jeszcze tylko wypisać  plakietki z imieniem 🙂pakowanie-prezentow-diy-male

pakowanie-prezentow-diy6male

Czy nie milej dostać tak pięknie zapakowany prezent? A zajęło nam to zaledwie kilkanaście minut.

pakowanie-prezentow-diy-3male

WATCH |  , CZAPKA,KAPCIE | F&F , LAMPKI |WESTWING ,

CUKIERKOWE LASKI, OZDOBY, PUDEŁECZKA, RENIFERY | NANU NANA,

SZARY PAPIER | AUCHAN

Pięknym połączeniem kolorystycznym jest również róż z bielą. Kupcie różowy papier, białą wstążkę ( dostaniecie w AUCHAN) oraz sztuczne gwiazdki czy śnieżynki. Efekt zaskoczy Was same! Aż żal będzie otwierać taki piękny prezent.  Sposób na zapakowanie np. pudełka z zegarkiem lub z perfumami.

pakowanie-preznetow-diy

img_7874male

PAPIER | AUCHAN, GWIAZDKI | NANU NANA