JAK ZROBIĆ PERFEKCYJNE SELFIE?

Perfekcyjne selfie? Każda instamaniaczka na pewno się nad tym zastanawia. Jak je zrobić, żeby było idealne? Coraz lepsze kamery w smartphonach, nowe aplikacje do obrabiania zdjęć. Sama mam kilka swoich ulubionych. Myślę, że nie ma co krytykować, technologii nie zatrzymamy, tylko przecedzić przydatne dla nas informacje, a resztę potraktować z przymrużeniem oka. 🙂


selfie_01
img_6986male
 

Wracając do selfie, możemy zrobić je dowolnym telefonem z przednią kamerką, im lepsza tym lepsze selfie. Ale powiem Wam szczerze, że nie jest tak do końca. Ważne jest też to, jakie funkcje oferuje Wam smartfon i czy potrafi robić dobre zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych. Perfekcyjna kompozycja i światło, to klucz do sukcesu. Poniżej kilka “niezawodnych” (haha) rad, jak je wykonać.

selfie_02
selfie_03 selfie_04 selfie_06

Pamiętajcie, że makijaż na zdjęciach wygląda zawsze delikatniej niż na żywo, więc do zdjęcia musisz użyć go nieco więcej.

perfekcyjne-selfie

USTAWIENIE TWARZY :

To nie żart! Każdy chce wyglądać jak najlepiej, dlatego sprawdź w jakim ustawieniu Tobie do twarzy. Jedni wolą ujęcia na wprost, niektórzy pod lekkim kątem. Selfie to już nie tylko dziubek, ale też naturalność, nie chcesz robić wydumanych póz? Uśmiechaj się! Chyba nie ma piękniejszego selfie 🙂 A może znajdziesz swój charakterystyczny gest i jak Kuba Wojewódzki zawadiacko unieś brew?

Żartując oczywiście i nie stawiając “selfie” w kategoriach życia i śmierci, chciałam Wam napisać o fajnych funkcjach, które proponuje marka Huawei w lifestylowym modelu telefonu NOVA. Testuje ją od kilku tygodniu i efekt perfekcyjnego selfie jest zaskakujący. Oczywiście wszystko jest dla ludzi i trzeba bardzo uważać, aby nie przesadzić z efektem, Ale…

Jeśli macie np. problemy z cerą, jak ja czasem podczas podróży, to delikatne wygładzenie w opcji “makijaż” spełni na pewno Wasze oczekiwania.

selfie_08
img_6977male

Jak wykonać selfie już wiecie, teraz czas na aplikacje w Huawei NOVA.

selfie_10 selfie_11

Żarty żartami z tym “selfie”, ale smartfon ma po prostu doskonałą 8-pikselową przednią kamerę, która przydatna będzie myślę, jeszcze w wielu różnych sytuacjach, nie tylko wtedy kiedy mam BAD FACE DAY 🙂 A myślę, że technologie są od tego, żeby nam pomagać. Brzmi dosyć zabawnie, ale smartfon daje nam możliwość nawet wygładzenia czy wyszczuplenia twarzy lub powiększenia oczu. Nie zapomnijmy o opcji „jedzenie” – tak… jest przydatna do tego o czym właśnie teraz myślicie – wrzucania zdjęć jedzenia na Instagram. Za super opcję uważam na pewno funkcję selfie panoramicznego i grupowego selfie, gdzie równocześnie możemy zastosować wspomniane wcześniej opcje na każdej osobie z osobna. Czysta zabawa!

img_6986male