KONKURS WALENTYNKOWY Z PayU – WYGRAJ ZEGAREK ZA 1000 zł

Niedługo Walentynki i pomyślałam sobie, że chciałabym ułatwić jednej z Was zakupy prezentu dla swojej drugiej połówki. Kilka dni temu szukałam wśród Waszych komentarzy inspiracji i najciekawszych pomysłów na walentynkowe prezenty. Tym sposobem wybrałam nie tylko fajny, ale również bardzo praktyczny, modny i wartościowy prezent, jakim jest zegarek dla Waszej drugiej połówki. Jeśli chcecie zobaczyć jaka to dokładnie nagroda, obejrzyjcie filmik do końca!

Walentynkowy KONKURS z PayU! Wygraj zegarek za 1000 zł!!!

Zakup, mimo, że nie najtańszy,wcale nie okazał się bolesny dla portfela, ponieważ wybrałam opcję płatności  Raty PayU. Super opcja, dla tych, którzy chcieliby kupić jakąś droższą rzecz, a nie chcą czekać aż świnka skarbonka się napełni. Ja tak kupiłam bilet w swoją pierwszą egzotyczną podróż! ( Jeśli interesuje Was gdzie, o tym też opowiadam w filmie)

A teraz obiecana niespodzianka, o której mówiłam.Co musicie zrobić,żeby wygrać ?

Kochane, do niedzieli 5 lutego czekam na Wasze zdjęcie z drugą połówką wraz z krótkim opisem za co ją kochacie najbardziej  (im śmieszniej tym lepiej)!

Odpowiedzi dodajcie to pod moim postem na Facebooku z filmem na moim fanpage: ( tylko tam będzie się liczyć)

REGULAMIN KONKURSU < TUTAJ >

Edit: Bardzo dziękuje za bardzo liczne zgłoszenia – wasze historie są po prostu świetne! Zegarek dla swojego ukochanego wygrała @sandrivonpallinsky !

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod as@annaskura.com z tytułem “konkurs” 🙂

16559281_10203157202886693_2117703726_n