JAK ZOSTAŁAM AMBASADORKĄ MARKI TRIUMPH

Dzisiaj chciałam się podzielić z Wami, już większości znaną informacją, a dla mnie też ogromnym wydarzeniem w zawodowym życiu i też największym projektem w jakim w tym roku będę miała okazję uczestniczyć. Od kilku dni, już oficjalnie jestem polską Ambasadorką marki Triumph. Marki, która jest tak kultowa, że zna ją nie tylko nasze pokolenie, ale też pokolenie naszych mam i babć, bo marka na rynku jest już od 130 lat.  Dla mnie to ogromny zaszczyt, że zostałam wyróżniona przez tak wielką i przywiązaną do tradycji firmę jako polska Ambasadorka! Dlatego tym większe to dla mnie wyróżnienie, być częścią marki, którą znają WSZYSCY!

042

SWEATER | H&M , DRESS | MOHITO , SHOES | DEEZEE

Nasza współpraca jest częścią tegorocznej kampanii Znajdź Ideał dla każdej siebie.” Nowa, kreatywna koncepcja pokazuje, w jaki sposób kolekcja bielizny Triumph może towarzyszyć kobietom  w różnych momentach ich życia, wspierając je w osiąganiu wyznaczonych celów i zapewniając komfort, którego oczekują – niezależnie od wieku, rozmiaru czy okazji. 

Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że warto być sobą i z dumą pokazywać swoje różne twarze kobiecości. Triumph to zauważył 🙂 

Kobieta zmienną jest. I jak wiecie doskonale – ja również. Czasami rozważna i romantyczna, a innym razem aktywna i zdeterminowana. 

085

triumph press day anna skura

Przez cały rok 2017 chcemy wspólnie  inspirować wszystkie z Was do poszukiwań Ideału dla każdej siebie – na każdą okazję i nastrój. Będzie to niewątpliwie rok pełen wyzwań. Szykujemy dla Was mnóstwo cudownych rzeczy o których niebawem będziemy Was informować, a także w niektóre z nich Was też angażować. A ja oprócz tego będę podsyłać Wam mnóstwo pięknych inspiracji (nie tylko koronkowych, ale także sportowych – tak! Triumph chce zadbać o Wasz biust także podczas uprawiania sportu oferując przepiękną linię sportową !).

089

012

088

Ta ważna dla mnie informacja o zostaniu Ambasadorką marki została ogłoszona podczas konferencji prasowej dla mediów w przepięknych okolicznościach w warszawskiej restauracji Qchnia Artystyczna. Triumph zaprezentował tam kolekcję na sezon Wiosna/Lato 2017, która jest stworzoną dla każdej kobiety niezależnie od rozmiaru, wieku i przeznaczonej okazji. Jeśli wcześniej bielizna Triumph kojarzyła Wam się z poważną bielizną, to możecie o tym zapomnieć!

Triaction Extreme Lite N

Triaction_Free_Motion_N_P1200

Triaction_Free_Motion_W_P1200

Poniżej znajdziecie zdjęcia z kampanii (autorstwa brytyjskiego fotografa Rankina), która jest tak piękna i kobieca, że od razu ma się ochotę założyć tą bieliznę. Zobaczcie też przepiękne zdjęcia Leonie ohhcouture właścicielki najpiękniejszego instagrama. Sama odnajduję się w tej ideii w stu procentach i z wielką radością odbieram nominację ambasadorki tej kampanii. Jestem zawsze aktywna, każdy mój dzień wygląda inaczej. Czy jestem w czasie podróży po gorącym azjatyckim kontynencie, czy wytrwale ćwiczę na siłowni lub w kalendarzu mam dzień pełen spotkań czy sesji zdjęciowych – perfekcyjnie dopasowana bielizna ( ja, po spotkaniu z brafitterką, już o tym wiem) daje komfort i podnosi pewność siebie – z pewnością doskonale wiecie o czym mówię.

SS17_Cross_Category_P1200

BMU_Blossom_WHUM_Hipster_P1200

Każda z nas jest inna, wspaniała na swój sposób i w tym tkwi nasza doskonałość, dlaczego więc nie mieć na sobie doskonale dopasowanej bielizny?

Od kilku lat, wiele z Was żartobliwie zastanawia się “What Anna Wears?”, teraz już wiadomo #AnnaWearsTriumph.

RSp_WH_Braz_S_Rob_SAngSp_WHU01_Brz_P1200