WYGRAJ PODRÓŻ ŻYCIA DO AUSTRALII – AKTUALIZACJA WYNIKÓW KONKURSU

Kochani, otrzymałam informację od organizatora Konkursu że wśród zdjęć wytypowanych do przyznania nagród w Konkursie „Odzyskaj świeże spojrzenie”, dostrzegł takie, które nie spełniają warunków określonych w Regulaminie Konkursu, czyli zawierają podlegające ochronie prawnej znaki towarowe, logotypy oraz grafikę innych marek niż Hylo Fresh, co jest niezgodne z Rozdziałem III ust. 7 Regulaminu.

W związku z powyższym organizator konkursu zdecydował, że w tej sytuacji wyniki muszą być anulowane, a Jury musi wyłonić nowego zwycięzcę. Oczywiście niezwłocznie to uczyniliśmy i zdecydowaliśmy, że nowym zwycięzcą konkursu „Odzyskaj świeże spojrzenie” jest Julianna Ozga – autorka poniższego zdjęcia.

Nowy zwycięzca

Nagrody za wyróżnienie otrzymują: 1. Dorota Wiśniewska, 2. Malgorzata Melon, 3. Paulina Tkaczyk, 4. Kamila Doering, 5.Aleksandra Galińska, 6.Aleksandra Żurawska, 7.Ada Bogusz, 8.Anna Czubernat, 9.Aldona Reszka, 10.Ola Ryzkowska  

 

Ale…w związku z zaistniałą sytuacją oraz tym, że uczestniczka konkursu wytypowana w poprzednim ogłoszeniu na zwyciężczynię przez cały weekend cieszyła się ze swojej wygranej i na pewno zaczęła już pakować walizki, ani ja ani Hylo-Fresh po prostu nie mamy serca jej tego odebrać. Wyobraziłam sobie jak ja bym się czuła w takiej sytuacji i nie możemy jej zwyczajnie tego zrobić. Wraz z Hylo-Fresh, podjęliśmy decyzję, już poza konkursem, że zabieram ją ze sobą i też jedzie z Nami!!!! Zdaniem moim i Hylo-Fresh przesłane przez nią zdjęcie jest piękne i doskonale oddaje przesłanie hasła konkursowego, a to jest również bardzo ważne! 

Mam nadzieje, że dla obu dziewczyn to będzie podróż życia, razem z Holly Cow zadbamy o to, żeby niczego im nie zabrakło! Oglądajcie naszą relacje z podróży!

Również dwoje uczestników, których zdjęcia zostały wyróżnione, zgodnie z ogłoszeniem z dnia 17 marca br., a zawierają elementy niezgodne z Regulaminem otrzyma obiecane bony na zakupy – wraz z Hylo-Fresh nie wyobrażamy sobie odebrania obiecanych już upominków.

Dziękuję Wam za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych!