JOIN THE MOVEMENT – TEAM TRIACTION IN SWITZERLAND

Ostatnimi dniami pytania jakie najczęściej od Was otrzymywałam to: “Aniu, gdzie tak pięknie?!” , “Gdzie jesteś?!”, a ja miałam przyjemność spędzić kilka wspaniałych dni na zgrupowaniu ambasadorek Triumph w Verbier w Szwajcarii, u podnóży Masywu Grand Cobin.

FullSizeRender 10-side

Podróż nie trwała długo, ale zawsze jest to chwila na uporządkowanie myśli, ale i nadrobienia mailowych zaległości.

IMG_0422

IMG_0506-side

Śniadania, pokój, widoki i sam hotel…no bajka! Na pewno pamiętacie gondolki, które pokazywałam Wam za oknem 🙂

Triaction Event

W Szwajcarii pojawiłyśmy się razem z pozostałymi ambasadorkami z całej Europy i Teamem Triaction, aby świętować i testować naszą piękną sportową kolekcję Triaction by Triumph w górach i podczas treningów cardio ubrane w kolekcję Cardio, ale również jogi, rollowania i innych aktywności (z użyciem kolekcji Studio Triaction) przygotowanych przez każdą z nas dla dziennikarek z całej Europy, oczywiście również polskich. Świetny wycisk w doborowym towarzystwie to jest to co uwielbiam 🙂

IMG_0100-sideFullSizeRender 7-sideTriaction Event

Spotkanie naszej Triumph Family było czymś świetnym, każda z nas jest inna, a wzajemna motywacja do pracy i inspirowania świata była cudowna. Margherita Granbassi, Anna Victoria, Alice z Clean Eating Alice i Isabel Edvardsson to totalne girl power dziewczyny, o których już wcześniej Wam opowiadałam, i których historie poznałyście, a więcej dowiecie się już za moment. Wspólnie przeprowadzony trening tylu różnych osobowości był świetnym doświadczeniem!

Triaction Event
Triaction Event
Triaction Event

Po wyczerpujących treningach chwila relaksu w takim otoczeniu to relaks, którego długo nie zapomnę. 

IMG_0474-side

FullSizeRender-side

Wspólnie spędzony czas z inspirującymi kobietami w malowniczych widokach i podczas górskich wycieczek to świetna przygoda, która niestety szybko dobiegła końca, ale dziewczyny, do zobaczenia już niedługo!

IMG_0424-side
collage
Triaction Event