WYGRAJ PODRÓŻ ŻYCIA DO AUSTRALII + WYNIKI KONKURSU

A gdyby tak móc odzyskać świeże spojrzenie, spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy? W przenośni i dosłownie? A gdyby tak pojechać w podróż życia w jakieś piękne miejsce np. do Australii? Ale od początku…

wygraj podróż do australii

Żyję intensywnie i to bardzo lubię, choć nie ukrywam, że czasem za mocno i za szybko, a organizm za tym nie nadąża i po prostu protestuje. Ostatnio z bardzo intensywnego planu zdjęciowego pojechałam już zresztą chora, by spać w jamie śnieżnej. Wiedziałam, że to nie najlepsze posunięcie, ale nie mogłam sobie odmówić pokusy przeżycia czegoś nowego!

A Ty? Żyjesz na maksa, spełniasz się, poświęcasz swojej pasji. Tak to wygląda, gdy ktoś spojrzy z boku, ale rzeczywistość jest oczywiście “nieco” inna. Najwięcej zdecydowanie czasu spędzam przy komputerze, czy to pisząc posty, czy obrabiając zdjęcia, czy odpisując na maile. Niby nic nadzwyczajnego, ale czas leci nie ubłaganie, a moje oczy są cały czas narażone na podrażnienie i zmęczenie. 

Światła lamp podczas długiego planu sesji zdjęciowej, kilka godzin dziennie spędzonych przy komputerze dają się we znaki, co często Wy nawet zauważacie, gdy opowiadam coś na Snapchacie i widzicie moje zaczerwienione i podrażnione oczy.

wygraj wyjazd do australii

Kilka razy w życiu, najczęściej podczas sesji zdjęciowej, gdy na planie byłam już tak zmęczona, co najbardziej było widać właśnie po oczach, makijażystka poratowała mnie kropelkami do oczu. To był pierwszy raz kiedy po nie sięgnęłam. Teraz moja wiedza jest już nieco większa i wiem, że krople bez konserwantów takie jak np. Hylo-Fresh (ja je obecnie używam), mogę stosować po prostu jako regularną higienę oczu i zapobiegnie takim sytuacjom. A Ty w jakich sytuacjach możesz sięgnąć po kropelki?

Ja sięgam po Hylo Fresh, aby odzyskać świeże spojrzenie w takich momentach jak:

 ….długa podróż, międzykontynentalny lot, bo nawilżają zmęczone oczy szybko przynoszą ulgę, ja jak wiecie używam dodatkowo plasterków pod oczy.

Processed with VSCO with c5 preset
hylofresh

…. podczas pracy przy komputerze nad jakimś pasjonującym projektem i po zarwanej nocy lub przy długiej sesji zdjęciowej lub nagraniach

wygraj wyjazd do asutralii

Kropelki Hylo Fresh mają precyzyjny dozownik, dzięki temu makijaż się nie rozmaże, a najważniejsze, że nie zawierają  żadnych konserwantów. Ich skład to świetlik i kwas hialuronowy. Są  na stałe w mojej kosmetyczce razem z pudrem czy błyszczkiem. Tak na wszelki wypadek, gdy będę ich potrzebować.

hylo fresh KROPELKI

A teraz mam dla Was coś absolutnie NIESAMOWITEGO!

A teraz mam dla Was coś absolutnie NIESAMOWITEGO! NIGDY, przysięgam nigdy w życiu nie przypuszczałabym, że będzie mi dane zabrać kogoś z Was we wspólną podróż. A jednak już rok temu udało mi się spełnić marzenie o magicznej podróży aż dwóm z Was. Dwie z Was poleciały ze mną na Bali. Tym razem przygotowałam coś… uwaga… usiądźcie wygodnie, bo może być to dla Was mega szokiem !!! Razem z Hylo Fresh, chcielibyśmy, żebyście odzyskali swoje własne świeże spojrzenie, po wielu tygodniach spędzonych w pracy przy komputerze… i chcemy zabrać jedną z osobę z Was… do  AUSTRALII!!!
wygraj podróż życia do Australii

Wyobrażacie to sobie? Dreams come true do potęgi entej! I to wcale nie będzie zwykła wycieczka, gdzie lecisz z punktu A do punktu B samolotem. Tylko spełnienie wszystkich podróżniczych marzeń i prawdziwy road trip po Australii.

Nagroda jest wyjątkowa, a zadanie banalnie proste, bo nie chcemy zbytnio stać na drodze do Waszych marzeń. To co musisz zrobić to:

  1. Kupić krople Hylo Fresh i zachować paragon
  2. Zrób zdjęcie pokazujące Twój sposób na odzyskanie świeżego spojrzenia z Hylo-Fresh 🙂 

Prześlij zdjęcie  konkursowe i zdjęcie paragonu przez formularz konkursowy dostępny na stronie www.hylofresh.pl Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu! Zwycięzcę ogłosimy do 15 marca 2017 roku. 

Pamiętajcie, że zdjęcie konkursowe nie musi być z butelką kropelek, a paragony ich zakupu poprzez sklepy czy apteki internetowe lub za granicą RÓWNIEŻ biorą udział w konkursie:)

Ważne! Potrzebny będzie Ci paszport z datą ważności min. 6 m-cy i szybkie załatwienie formalności, bo wyjazd już tuż tuż … (29.04-19.05.2017) 

Przeżyj przygodę życia, zobacz dzikie kangury i delfiny. Weź życie w swoje ręce, pomóż szczęściu i odzyskaj całkiem nowe świeże spojrzenie z Hylo Fresh.

kangrur australia

Wyniki konkursu

Kochani, otrzymałam informację od organizatora Konkursu że wśród zdjęć wytypowanych do przyznania nagród w Konkursie „Odzyskaj świeże spojrzenie”, dostrzegł takie, które nie spełniają warunków określonych w Regulaminie Konkursu, czyli zawierają podlegające ochronie prawnej znaki towarowe, logotypy oraz grafikę innych marek niż Hylo Fresh, co jest niezgodne z Rozdziałem III ust. 7 Regulaminu.

W związku z powyższym organizator konkursu zdecydował, że w tej sytuacji wyniki muszą być anulowane, a Jury musi wyłonić nowego zwycięzcę. Oczywiście niezwłocznie to uczyniliśmy i zdecydowaliśmy, że nowym zwycięzcą konkursu „Odzyskaj świeże spojrzenie” jest Julianna Ozga – autorka poniższego zdjęcia.

Nowy zwycięzca

Nagrody za wyróżnienie otrzymują: 1. Dorota Wiśniewska, 2. Malgorzata Melon, 3. Paulina Tkaczyk, 4. Kamila Doering, 5.Aleksandra Galińska, 6.Aleksandra Żurawska, 7.Ada Bogusz, 8.Anna Czubernat, 9.Aldona Reszka, 10.Ola Ryzkowska  

Ale…w związku z zaistniałą sytuacją oraz tym, że uczestniczka konkursu wytypowana w poprzednim ogłoszeniu na zwyciężczynię przez cały weekend cieszyła się ze swojej wygranej i na pewno zaczęła już pakować walizki, ani ja ani Hylo-Fresh po prostu nie mamy serca jej tego odebrać. Wyobraziłam sobie jak ja bym się czuła w takiej sytuacji i nie możemy jej zwyczajnie tego zrobić. Wraz z Hylo-Fresh, podjęliśmy decyzję, już poza konkursem, że zabieram ją ze sobą i też jedzie z Nami!!!! Zdaniem moim i Hylo-Fresh przesłane przez nią zdjęcie jest piękne i doskonale oddaje przesłanie hasła konkursowego, a to jest również bardzo ważne! 

Mam nadzieje, że dla obu dziewczyn to będzie podróż życia, razem z Holly Cow zadbamy o to, żeby niczego im nie zabrakło! Oglądajcie naszą relacje z podróży!

Również dwoje uczestników, których zdjęcia zostały wyróżnione, zgodnie z ogłoszeniem z dnia 17 marca br., a zawierają elementy niezgodne z Regulaminem otrzyma obiecane bony na zakupy – wraz z Hylo-Fresh nie wyobrażamy sobie odebrania obiecanych już upominków.

Dziękuję Wam za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych!