SPOTKANIE Z CZYTELNICZKAMI #NIEWRAŻLIWI

Pamiętacie, gdy jakiś czas temu pytałam Was na jaką część ciała lub twarzy zwracacie po raz pierwszy uwagę u drugiej osoby? Ilu z was odpowiedziało – uśmiech i  piękne, zdrowe zęby?

Dlatego wraz z Sensodyne przeprowadziliśmy akcję #niewrazliwi  i bardzo chcieliśmy się spotkać z Wami! Razem testowałyśmy nową pastę Sensodyne Deep Clean, dzięki której można cieszyć się przyjemnościami z jedzenia i picia bez bólu wrażliwych zębów i która dodatkowo świetnie oczyszcza i odświeża!

_GRY4882

_GRY4953

A ja właśnie to w mojej „blogowej przyjaźni” z Wami lubię najbardziej! Osobiste spotkania, przybicie piątki, wspólne selfie i słuchanie Waszych niesamowitych historii! Dlatego razem z Sensodyne wpadliśmy na pomysł wspólnej kolacji z finalistkami konkursu. Nagroda, którą będzie pamiętać bez wątpienia każda z nas!

_GRY4969

_GRY5108

Strasznie mi miło, że aż tak wiele z Was wzięło udział w konkursie, dziewczyny przyjechały dosłownie z całej Polski na ten jeden wieczór, co spowodowało moje naprawdę wielkie wzruszenie. Sądziłam, że będą dziewczyny, które po prostu mają „blisko” na spotkanie i przy okazji przyjdą się zobaczyć 🙂

_GRY5045

_GRY4942

Pierwszy ciepły piątkowy wieczór i kolacja z w jednej z warszawskich restauracji, wyjętej klimatem wprost z nowojorskiego Manhattanu – czy może być coś lepszego? Przepiękna dekoracja wewnątrz, miętowe i białe detale oraz pyszne dania którymi mogliśmy delektować się bez problemu nadwrażliwości, a przede wszystkim moje mega inspirujące i piękne czytelniczki! Tak bardzo cieszę się, że mam tak ciekawe koleżanki wśród Was!

Mam nadzieje, że to taka okazja, żeby znowu Was poznać nadarzy się równie szybko oraz, że już żadna z Was, po akcji #niewrazliwi nie będzie miała problemu z nadwrażliwością!
_GRY5097