YELLOW TREND – KAZAR SHOES & MARLU COAT
Hej! Jeszcze przed wyjazdem na Bali przygotowałam dla Was kolejną miejską stylówkę! Myślę,że Wam się spodoba!
DSC_0147male
DSC_0140male
DSC_0042 male
DSC_9936male
DSC_9921male
DSC_0115male
DSC_0205male
 Prosta biała koszula to must have każdej garderoby! Nie wyobrażam sobie bez niej swojej szafy, a Wy? Świetna baza do stworzenia wielu stylizacji. Tym razem sięgnęłam po taką większą “boyfriendówkę”, czyli koszulę jakby pożyczoną od chłopaka. 
Nieśmiertelny model jeansów Levis tym razem w jasnej, trochę łobuziarskiej odsłonie.
Pogoda jednak płata nam trochę figli, dlatego chyba jeszcze nie możemy chować płaszczy do szaf. Właśnie stałam się posiadaczką, chyba najpiękniejszego możliwego kroju. Mój płaszcz pochodzi od MARLU, jest długi, mięsisty i doskonale skrojony! Czuje się w nim obłędnie.
DSC_9973male
DSC_9934male
 Skoro mamy wiosnę, czas postawić na kolor! Uwielbiam kolorowe dodatki i cieszę się, że to właśnie żółty kolor jest tak modny tego sezonu. Żółte szpilki fajnie kontrastują ze stonowaną górą. Kolorowa pleciona torba KAZAR, to coś co uzupełnia cały look. Wygląda trochę jak cukierek a trochę jak przywieziona z Havany. Z biżuterii wybrałam malutką kuleczkę od Mintydot, w której  ukryte jest…. napisane na karteczce moje największe marzenie! Marzę o tym, aby zbić już tą kuleczkę, gdy się spełni!
DSC_0221male
 DSC_0138male
Smartwacha Fossil dzisiaj użyłam dzisiaj jako eleganckiego akcentu. O nim mogliście przeczytać już tutaj [klik], a ostatnio pokazywałam go przy jednej ze stylizacji [klik]. Inteligentne rozwiązanie i nowoczesny kobiecy design – to lubię! Ja najbardziej jestem zadowolona z funkcji odbierania połączeń, wiadomości SMS i innych powiadomień – mega przydatne, gdy w danym momencie nie mam telefonu w ręku. Dodatkowo śledzenie mojej aktywności fizycznej w ciągu w postaci zliczania kroków czy kalorii. Niby tylko zegarek, ale w tym wszystkim świetna technologia! 🙂
DSC_0168male
KAZAR ma teraz fajną opcję, dla wszystkich Was, które wolą zainwestować w jedną porządną torebkę niż w kilka tańszych. Gdy Ci się znudzi, możesz zamienić pasek w  różnych wersji kolorystycznych! To idealna opcja na lato!
kazar torebka
Możesz wymienić lub możesz zestawić dwa paski razem – jak ja.
DSC_0173male
DSC_9999male

Możesz też wybrać tą samą wersję z długim paskiem. Do wyboru do koloru!

DSC_0033male

SHOES | KAZAR , JEANS | LEVI’S , BAG | KAZAR , COAT | MARLU , BLOUSE | SECOND HAND , NECKLACE | MINTYDOT , SMARTWATCH | FOSSIL FTW 2111 , SUNNIES | CELINE