MOJE KRÓTKIE WŁOSY

12 kwietnia 2017

AAA, no to mamy pierwszy post z nową fryzurą! Dzień pełen spotkań, intensywny czas przed długim wylotem na wschód, próbuję wszystko dopiąć na ostatni guzik. Może właśnie myśl długiej podróży przede mną i sporej zmiany skłoniła mnie do skrócenia włosów i stworzenia czegoś podobnego do boba. Do ostatniej chwili namawiała mnie moja  fryzjerka Sandra – w końcu zgodziłam się. I jak Wam się podobam w krótszej wersji? Przyznam, że wciąż troszkę się przyzwyczajam, a mały przedsmak widzieliście na zdjęciach z podróży do francuskiego Disneylandu, tutaj wersja w całej okazałości z co dzienną stylizacją. Czasami trzeba ryzykować, nie sprawdzisz, to nie przekonasz się 🙂

IMG_1646-Recovered male

IMG_1708-2male

IMG_1700-2male

IMG_1638-2male

IMG_1662-Recoveredmale

IMG_1687male

IMG_1701-2male

Zdjęcia wykonałyśmy w bardzo wietrzny dzień, dlatego długa ciemno zielona spódnica okazała się wyjątkowo fotogeniczna. Do tego wygodne sneakersy, czarny sweter z wiązaniami po bokach i  bomberka Mosquito z motywem jungli. Miejski look, z której strony by nie spojrzeć 🙂 Ostatnim elementem były moje ulubione okulary i srebrny smartwach FOSSIL ( widzieliście już go w tym wpisie w innym kolorze), przypominający o wszystkich najważniejszych zadaniach w ciągu dnia.

IMG_1683male

BOMBER JACKET | MOSQUITO , SKIRT | MOHITO ,  SNEAKERS | HOUSE , SUNGLASSES | CELINE,   SMARTWACH | FOSSIL FTW 2111

Komentarze

  1. Anonim pisze:

    A sukienka Aniu skad ?

  2. Przepiękna i bardzo twarzowa fryzurka 😉

  3. Nie ukrywam, że chyba wolałam Cię w długich, ale być może to kwestia przyzwyczajenia. Długie sprawiały, że wygladalaś tak romantycznie a ja to w Tobie bardzo lubiłam.

    Chociaż nie powiem… bo sama mam obecnie długie włosy i kusi mnie cięcie 😀

  4. Pingback: 놀이터추천