PIELĘGNACJA CIAŁA PRZED WAKACJAMI

3 pierwsze skojarzenia z Bali? Dla mnie to woda, plaża i pielęgnacja.

Dlaczego? Mimo często napiętego wyjazdowego kalendarza, to tu odpoczywam najbardziej i mam najlepsze pod słońcem warunki do relaksu i zadbania o siebie. Uwielbiam to miejsce i ten klimat! 

bielenda 9 male

Chętnie chodzę na masaże, ale równie często sama organizuje sobie małe spa pod chmurką. To moje spełnienie marzeń. Jest to też doskonały czas gdy mogę testować kosmetyki. Małe rytuały, z pewnością tak bardzo cieszą również Was jak i mnie! Spróbujcie.

Bielenda 7male

Nieodzownym elementem mojej pielęgnacji podczas podróży jest depilacja. Będąc w Warszawie czasem korzystam z depilacji woskiem, czasem sięgam po depilator, ale do mojej podróżniczej kosmetyczki często wkładam również krem do depilacji. Bezbolesna i delikatna depilacja, która starcza na dłużej niż klasyczne golenie.

Krem do depilacji Proteiny Jedwabiu Bielenda bardzo sprawnie usuwa najmniejsze włoski, cenię to szczególnie w podróży, gdy depilacja jest ostatnią rzeczą na, która chciałoby się poświęcać czas. Jest odpowiedni do ciała, ale też twarzy i bikini. Proteiny jedwabiu nawilżają i chronią, a to jest potrzebne, gdy mamy sporo styczności ze słońcem. 

Bielenda 1male

 

Skoncentrowane serum do masażu ciała – Modelująca Endermologia?

Czy to naprawdę działa? Tak, pod warunkiem, że zadbacie również o odpowiednią dietę i aktywność fizyczną – wtedy sukces gwarantowany.

Kofeina, ananas i witamina C to aktywne naturalne składniki, które w pełni spełniają Wmasowujący w skórę krem, przypomina przyjemmny masaż.

bielenda serum anticellulitowe
Bielenda 4 male

Idealna kąpiel, to ta, którą obrazuje Wam na moim zdjęciu. Wanna marzenie, mogłabym zamieszkać w takiej łazience! Po kąpieli moim OBOWIĄZKOWYM rytuałem jest nawilżenie skóry.

bielenda 2 male

Masło do ciała to dla mnie nieodzowny element  w bagażu. Słońce bardzo wysusza moją skórę, dlatego muszę się nią opiekować podwójnie. Bielenda ma teraz prawdziwą perełkę – naturalne wegańskie masło kokosowe do ciała. Super dawka energii dla ciała i poczucia jędrności. Ten zapach! Aż chciałoby się je zjeść!

bielenda 3male
bielenda 6 male

A jakie są Wasze kąpielowe rytuały?

Bielienda 5 male