CODZIENNY OBOWIĄZEK ZAMIEŃMY W RYTUAŁ

Świat staje na głowie, próbujemy być jak najbardziej naturalni i eko… i to mi się podoba! Staram się dbać o zdrową, wysportowaną i nie boję się tego powiedzieć , piękną sylwetkę. Oczywiście jak każdy, i ja miewam swoje gorsze chwile. Zwłaszcza w podróży. Uwielbiam zdrowo jeść, aktywny wypoczynek oraz naturalne kosmetyki, a piękno według mnie nie oznacza tylko idealnej sylwetki, ale też uśmiech i energię, którą zarażamy innych.

colgate moje rytualy 5 mle

colagate 1 moje rytuały male

SWIMSUIT | TRIUMPH

Zawsze gdy jestem w Azji, czy to na Bali czy w Tajlandii przywożę do domu masę różnych azjatyckich specyfików, słyną na całym świecie ze świetnych właściwości i składu bez konserwantów. Azjatyckie maseczki są moimi ulubionymi! Chyba, doskonale je kojarzycie z moich social- mediowych wspomnień. To właśnie jeden z moich rytuałów, ale od czasu do czasu je odświeżam, bo i ja i moja skóra lubimy zmiany.

colgate_ moje rytuały 2 male

Może się wydawać, że słowo rutyna i codzienna pielęgnacja nie łączą się, jednak czy znajdziecie jakąś czynność, którą każdego dnia wykonujecie właśnie w ten sposób? A Wasze zęby? Gdyby nudne szczotkowanie, codzienny obowiązek, zamienić w codzienny rytuał?

Z zamiłowania do naturalnych, świeżych smaków i pięknego uśmiechu rzecz jasna, ale też aby przegonić rutynę zaczęłam stosować pastę Colgate Natural Extracts Radiant White. O solach z azjatyckich wodorostów słyszałam już wcześniej, dlatego zaciekawiło mnie to, że mogę spróbować ich właśnie w tym wariancie, przy okazji – wybielającym! Bardzo orzeźwiające poczucie czystości, która tak naprawdę jest zawsze ze mną, czy w torebce, czy w samolocie czy po prostu na półce w łazience! To taki mój mały, niezawodny gadżet.

colgate moje rytuały 3 male
Drugą opcją, którą możecie wybrać jest pasta z azjatyckim olejkiem cytrynowym i ekstraktem z aloesu. Poczuj smaki i zapachy Bali szczotkując rano zęby! Bo nic tak nie przywraca wspomnień jak zapach i smak. A czy Ty masz swoje tajne naturalne rytuały? Podziel się z nami w komentarzu.

colgate małe rytuały male

Colgate Natural Extracts Radiant White