SPOSÓB NA PIĘKNĄ OPALENIZNĘ

Wysokie temperatury za oknem, wakacje i nasze ukochane słońce, ale czy na pewno?

Często pytacie o moją opaleniznę, a ja mogę powiedzieć, że to wyłącznie odpowiednie przygotowanie przed słońcem.

Z pewnością nie raz doświadczyłyście tzw. „spieczenia na raka” – nieprzyjemny ból i oparzenia. Jak tego lata postępować, aby słońce nie stało się naszym wrogiem, a największym przyjacielem?
Czas na mądre i zdrowe opalanie!

DIEGO_3

Z pewnością nie raz doświadczyłyście tzw. „spieczenia na raka” – nieprzyjemny ból i oparzenia. Jak tego lata postępować, aby słońce nie stało się naszym wrogiem, a największym przyjacielem?
Czas na mądre i zdrowe opalanie!

Spędzając dużą część roku w wysokiej temperaturze, uwierzcie, że przetestowałam już wiele preparatów do opalania.

Nie mówię tego, aby przekonać Was do użycia konkretnego produktu, ale chcę podkreślić, że odpowiednia ochrona przed słońcem jest niezbędna, naprawdę KAŻDEMU! Jeśli słyszysz o koleżankach opalających się godzinami z pomocą zwykłej oliwki, możesz je uświadomić na jakie niebezpieczeństwo same się narażają.

Wiem po moim zeszłorocznym wpisie, że przypadły Wam do gustu kosmetyki Diego Dalla Palma Professional (tu wpis). Stosuję je cały czas! Uważam, że w odpowiedni produkt do pielęgnacji warto zainwestować. 

IMG_2165-tile

LACE BRA | TRIUMPH , JEANS | ONETEASPOON VIA PLAC TRZECH KRZYŻY 3/4

Początek tego roku spędziłam na Bali i w Australii – to naprawdę słonecznie ekstremalne warunki. Potrzebowałam profesjonalnej ochrony przeciwsłonecznej, dlatego przetestowałam linię Sun od Diego Dalla Palma Professional . Włoska marka kosmetyczna wykorzystuje w swoim składzie innowacyjne składniki aktywne oparte na naturalnych substancjach. Cała linia Sun posiada aktywator naturalnej produkcji melaniny, więc jest doskonała dla Was wszystkich, które uwielbiają cieszyć się długotrwałą opalenizną przez cały rok.

IMG_2464

SILK CAPE | SUKNIE BOHO

Odświeżenie, nawodnienie skóry i blask oraz ochrona przed szkodliwym promieniowaniem – to według mnie zdrowe opalanie.

IMG_2470

Dla mnie absolutnym hitem jest oleum z drobinkami –  używam go nawet do każdej sesji zdjęciowej!

DIEGO_1

Często słyszę, że im niższy filtr słoneczny używając, tym bardziej brązowa opalenizna nas czeka. Nic bardziej mylnego. Absolutnie jestem za filtrem SPF50, chcę wiedzieć, że moja skóra jest odpowiednio chroniona. Ta wersja przeznaczona dla skóry delikatnej zawiera naturalne środki kojące ( m.in. śluz ślimaka) oraz przeciwdziała zaczerwienieniu i podrażnieniu. Jest świetny dla alergików, osób z naczynkami czy miłośników tatuaży. Bez zapachu i konserwantów.
 
Ulga po mocnym słońcu zawsze przychodzi z kremami po opalaniu. Polecam bardzo używanie ich nawet, gdy nie czujemy się spieczone lub oparzone – to już kiepskie stadium, a tego chcemy pielęgnacją zapobiec. Dodatkowo, naprawdę przedłużają opaleniznę.
IMG_5603male
Pieprzyki i inne znamiona? Tylko sztyft podczas opalania! Naturalne olejki i woski tworzą świetnie szczelną wodoodporną barierę. Ochrona najwyższego stopnia!

DIEGO_7

@diegodallapalmapro_poland
#diegodallapalmapro

Teraz ja mam do Was pytanie: co w letnim temacie chciałybyście u mnie przeczytać w najbliższym czasie?

Koniecznie dajcie znać!