PAZNOKCIE W PODRÓŻY – BEZ PROBLEMU

Miałam zrobić ten post jeszcze przed wyjazdem na Bali, ale zważywszy na to, że dzień wcześniej wybrałam się w góry do wiszącego namiotu, gdy dotarłam do domu miałam niecałą godzinę na pakowanie, dlatego zdjęć nie robiłam już podczas pakowania, a dzisiaj przy śniadaniu, już na Bali. 🙂

IMG_6497

Czemu piszę o paznokciach?

Marka Neonail postanowiła zaopiekować się moimi paznokciami, nie tylko gdy jestem na miejscu w Warszawie, ale też podczas podróży. Co za tym idzie dostałam “przykaz” (oczywiście żarcik ), żeby w końcu nauczyć się je robić sama. Ot taka nowa umiejętność, która się przyda, wtedy kiedy nie ma mnie przez dłuższy czas w Polsce.

Teraz pokażę Wam jak przygotowałam się w podróż, czyli jak wygląda taki zestaw startowy ( jest piękny!), dzięki któremu możecie same przygotować mani hybrydowe.

IMG_6508

Starter Set Premium zawiera wszystko co jest potrzebne do nałożenia, ale i zdjęcia lakieru hybrydowego w domu, czy w podróży. Chyba największą zaletą jest lekka i poręczna lampa bezprzewodowa. W zestawie znajdziesz również Hard Base, Hard Top, płyny do usuwania lakieru, patyczki, pilniczki.

Mój zestaw to kolory i zdobienia idealne na wakacje. Ja zakochałam się w serii Aquarelle!

IMG_6511

Nie korzystam za granicą z manicure hybrydowego, więc po miesiącu a czasem nawet dłużej moje paznokcie wyglądają – cóż, NIE NAJLEPIEJ. Zainspirowana tym, jak wiele z Was robi je sobie samemu postanowiłam się tego nauczyć.

IMG_6513

Pudełko z pewnością przyda mi się do trzymania różnych drobiazgów w domu.

IMG_6517

Razem z Neonail nagraliśmy nawet tutorial STEP BY STEP jak przygotować takie piękne oceaniczne paznokcie metodą Aquarelle.

Za kilka dni będzie na moim kanale na YouTube!

IMG_6526

EFEKT KOŃCOWY

IMG_6378

 

Piorunujący efekt prawda?! Ja jestem zakochana!

Najważniejsza dla mnie jest trwałość, a manicure hybrydowy Neonail jest idealnym rozwiązaniem na czas wakacji i już wiem, że sprawdza się w każdych warunkach (uwierzcie mi 🙂

IMG_6343

WATCH | DANIEL WELLINGTON

Wiem, że muszę się jeszcze sporo nauczyć w temacie manicure hybrydowego, ale lubię różne wyzwania i chętnie będę ćwiczyć dalej. Także zabieram ze sobą starter set, aby eksperymentować na Bali.

Jeśli jesteście ciekawe co zrobię z zestawem startowym na Bali?

Obserwujcie uważnie moje i Neonail kanały we wrześniu! 

UWAGA! 

Specjalnie dla Was na hasło “ANIA” mam – 15% zniżki na zegarki Daniel Wellington na www.danielwellington.com/pl !