IDEALNY CAMELOWY PŁASZCZ

Zimo… w końcu przyniosłaś nam prawdziwy biały puch! 

IMG_4348 male

Przyznam szczerze, że zima w Polsce jest czymś kompletnie innym od zimy w górach. Tego wysokogórskiego zapierającego dech w piersiach mrozu, podczas którego nie mogę wyjść rano z kokona w namiocie. Ta zima mnie cieszy, biały beztroski puch, to kompletnie co innego, wytęsknionego.

IMG_4343 male

Minus jest taki, że biały puch przeważnie po kilku chwilach przemienia się w totalną chlapę i wtedy to jest dopiero zagwostką – “co mamy ubrać…”

zimowa stylizacja camelowy płaszcz

Może buty w stylu “emu” nie są idealne na pluchę, ale są tak wygodne, że nie wyobrażam sobie bez nich zimy! Mówi się, że są “zbrodnią modową”, jednak każdego roku osobistości modowe spędzają w nich tą porę roku, ja myślę, że są praktyczne i urocze. Tym bardziej lubię je w połączeniu z elegancką całością looku.

IMG_4320 male

Ciepła czapka musi być! Kocham te z pomponem!

IMG_4341 male

Postawiłam na biały total look. Bardzo lubię takie jednokolorowe zestawienia. Wybrałam biały – z oczywistych względów! 🙂

IMG_4352male

NAILS | NEONAIL , SMARTWATCH | FOSSIL Q VENTURE FTW6005

#FossilQ #FossilFirst #ZegarkiCentrum #FossilPoland

Ostatnio często wybierałam czarne drobne detale na moich paznokciach, tym razem są kompletnie czarne (uważam, że to bardzo stylowy kolor na paznokciach) z dodatkiem błyszczącego pyłku wulkanicznego! Do tego ulubiony smartwatch 🙂

zimowa stylizacja camelowy płaszcz

Długo szukałam idealnego beżowego, czy inaczej “camel’owego” płaszcza. Odpowiednia długość, materiał, fason – tym się sugerowałam i jestem zachwycona.

zimowa stylizacja camelowy płaszcz
IMG_4332 male

Tym samym możecie również zaopatrzyć się w mój płaszczyk od Risk made in Warsaw i nie tylko, dlatego zachęcam Was do skorzystania ze specjalnego kodu rabatowego 10% na SALE i OUTLET: riskywhatannawears  (obowiązuje stacjonarnie i online)

To też dobry czas, żeby zaopatrzyć się już na wiosnę 

IMG_4309 male
zimowa stylizacja camelowy płaszcz

COAT | RISK MADE IN WARSAW , PANTS | RESERVED , TURTLENECK | RESERVED , CAP | NEW LOOK , BOOTS | DEEZEE , BAG | CHANEL 

zimowa stylizacja camelowy płaszcz

A Wy znaleźliście już swój “idealny płaszcz”? Koniecznie dajcie mi znać!